Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Magister farmacji/Technik farmacji

Apteka Cosmedica

Radom

1450 dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem sieci aptek Cosmedica oraz planem otwarcia nowej placówki w Radomiu (apteka przy szpitalu), aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:
  • Przyjmowanie recept i sprzedaż leków zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • Przygotowywanie leków recepturowych,
  • Monitorowanie terminów ważności leków oraz stanów magazynowych,
  • Udzielanie informacji dotyczących działania oraz stosowania produktów leczniczych i wyrobów medycznych.
Wymagania:
  • Wykształcenie i staże właściwe dla danego stanowiska,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i odpowiedzialność za wykonywane zadania,
  • Znajomość przepisów i norm prawnych dotyczących funkcjonowania apteki,
  • Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku i w zespole,
  • Wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie,
  • Zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista,
  • Skrupulatność i odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • Możliwość w pracy w dynamicznym zespole,
  • Rozwój własnych umiejętności i zdobywanie doświadczeń w prężnie rozwijającej się organizacji,
  • Możliwość realizacji nowych innowacyjnych pomysłów i rozwiązań,
  • Pakiet medyczny.

Poznaj stanowisko: Magister Farmacji

Magister Farmacji to osoba, która wytwarza i wydaje za opłatą, leki złożone i recepturowe oraz informuje pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków, a także kontroluje stan magazynowy apteki. Magister Farmacji powinien mieć wykształcenie wyższe farmaceutyczne i umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office) oraz odbyty już staż zawodowy. Ponadto, niezbędna ...
Magister Farmacji Praca Magister Farmacji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (755)
Wałbrzych (61)
Legnica (101)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (249)
Toruń (154)
Lubelskie:
Lublin (242)
Chełm (25)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (925)
Tarnów (55)
Nowy Sącz (69)
Mazowieckie:
Warszawa (2279)
Radom (163)
Płock (95)
Opolskie:
Opole (229)
Nysa (90)