Majster / Inżynier Budowy

KMS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Wrocław

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 2677406, z dnia 2019-09-12

Firma KMS poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Sprawowanie nadzoru nad prowadzonymi pracami na budowie
  • Koordynowanie prac brygad i firm podwykonawczych
  • Prowadzenie prac zgodnie z harmonogramem
  • Kontrolowanie jakości wykonanych prac

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne budowlane, średnie lub wyższe
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Dyspozycyjność, samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość AutoCAD będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Solidność, uczciwość, rzetelność, dyspozycyjność

Oferujemy

  • Możliwość pracy przy ciekawych inwestycjach
  • Możliwości rozwoju
  • Możliwość uzyskania uprawnień budowlanych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności oraz zaangażowania
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Wynagrodzenie: 4 500,00 ÷ 6 500,00 zł brutto

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do przesłanie CV za pomocą przycisku:"APLIKUJ TERAZ".

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Inżynier Budowy
Specjalista Inżynier budowy to osoba, która planuje i projektuje obiekty budowlane, opracowuje technologię budowy, kontroluje i nadzoruje kolejne etapy budowy, kieruje budową obiektów budowlanych oraz bada i udoskonala konstrukcje całych budynków, albo ich fragmentów. Ze względu na różnorodność obiektów budowlanych istnieje szereg specjalności w tym zawodzie, np.: budowa mostów, ...
Praca Inżynier Budowy