Najnowsze oferty pracy

  • Robotnik / Złota rączka

    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   12 000 - 15 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online
    6 dni
    Jeśli posiadasz: Doświadczenie w pracach remontowych, konserwacji i montażu, w zakresie hydrauliki, elektryki, ślusarstwa itp. Wykształcenie zawodowe / techniczne: hydraulik, elektryk, malarz, ślusarz lub pokrewne; Uprawnienia branżowe (np. G1, G2, G3) - dodatkowy atut; Znajomość...
Zobacz więcej ofert pracy

Malarz

ZCLUB Spółka z o.o.
Łódź
6 900 - 7 900 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
574 dni temu

Ogłoszenie numer: 7534473, z dnia 2022-09-29

Nowoczesna firma remontowo-budowlana ALP zaprasza do współpracy malarza.

Malarz

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • Wyrównanie ścian i szpachlowanie shtrob;
  • Przyklejanie narożnika wewnętrznego/zewnętrznego;
  • Tynkowanie ścian i sufitów;
  • Gruntowanie, malowanie ścian i sufitów;
  • Przyklejanie siatki;
  • Przyklejanie tapet;
  • Nakładanie tynków dekoracyjnych.

Wymagania

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego;

Oferujemy

  • Harmonogram pracy od 8:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku;
  • Płatność od 5000 do 5500 miesięcznie netto (w zależności od poziomu umiejętności)