Zobacz więcej ofert pracy

Manager ds. Raportów i Analiz

IT CONNECT Sp. z o.o.
Warszawa
11 100 - 17 800 zł brutto/mies.
kierownik/koordynator / menedżer
pełny etat
umowa o pracę
praca hybrydowa
rekrutacja online
730 dni temu

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: [1575] D

Zadania:
  • Organizacja pracy powierzonego zespołu analitycznego odpowiedzialnego za wsparcie procesów łańcucha dostaw
  • Zapewnianie wdrożenia i prawidłowego przebiegu raportowania procesów oraz analiz, gwarantując jego terminowe i jakościowe wykonanie
  • Zarządzanie i projektowanie środowiska raportowania, w tym źródeł danych jak i monitorowanie ich jakości za pomocą zautomatyzowanych ram testowych
  • Zapewnianie procesów podejmowania decyzji w oparciu o rozwój narzędzi i analizę danych.
  • Wniesienie wiedzy technicznej, aby zapewnić jakość, dokładność i rozwój prowadzonego zespołu oraz budować kompetencje podległego Zespołu, w tym:
    • przekazywanie wiedzy i informowanie o optymalnych narzędziach oraz metodykach wykorzystywanych do raportowania i analityki;
    • inicjowanie i wdrażanie najlepszych praktyk w procesie raportowania i analiz;
    • definiowanie nieefektywnych obszarów i inicjowanie zmian w tych obszarach oraz wdrażanie po akceptacji.
  • Współtworzenie taktyki działań i zapewnianie jej sprawnej realizacji
Wymagania:
  • Doświadczenie w prowadzeniu/koordynowaniu prac zespołu analitycznego
  • Rozumienie obszaru analityki i pasja do dalszego doskonalenia się w szeroko rozumianym BI, w tym: rozumienie biznesu i klienta, analiza biznesowa, wizualizacja danych, bazy danych, integracja danych, ETL oraz automatyzacja
  • Doświadczenie w tworzeniu analiz biznesowych z wykorzystaniem takich narzędzi analitycznych jak: Python/R, Power BI, Excel, VBA, SQL; chęć do dzielenia się tą wiedzą z prowadzonym zespołem
  • Umiejętność wdrażania usprawnień w obszarze raportowania jak i opracowywania rekomendacji na podstawie uzyskanych wyników.
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim w mowie i piśmie.
  • Umiejętność zarządzania duża liczbą priorytetów oraz nastawienie na realizację celu
  • Kreatywność oraz samodzielność w poszukiwaniu analitycznych rozwiązań problemów biznesowych
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę (widełki: 11 100 – 17 800 zł brutto)
  • Szkolenia z kompetencji technicznych jak i miękkich m.in. Machine Learning, Szkolenia w platformie Data Camp, Komunikacja, szkolenia wewnętrzne w ramach zespołu
  • Akcjonariat pracowniczy, udział w zyskach przedsiębiorstwa
  • Współtworzenie i wykorzystanie do bieżącej pracy zespołu środowiska opartego na Google Cloud Platform
  • Stanowisko w rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • Pracę w organizacji o wysokiej kulturze zarządzania
  • Możliwość udziału w projektach ogólnofirmowych
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i kartę Multisport, kafeterię benefitów z której możesz wybrać interesującą Cię opcję benefitu;
  • Możliwość przyłączenia się do licznych inicjatyw na rzecz społeczności lokalnych poprzez firmową Fundację

Administratorem danych osobowych jest IT CONNECT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51. Dane są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Więcej informacji dot. przetwarzania danych można uzyskać na stronie www ITC w zakładce RODO: https://www.itconnect.pl/rodo-pl

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez IT CONNECT, prosimy o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy. Oświadczenie może być sformułowane w następujący sposób:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy.”