Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Manager Działu Samoobsługa (art. spożywcze/suche, napoje,chemia/non food, nabiał i mrożonki)

Simply Market

Warszawa

249 dni temu

Obecnie poszukujemy
kandydatów i kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Nasza gwarancja:
  • stabilne zatrudnienie
  • przyjazna atmosfera
  • wzajemny szacunek
Od nas dostajesz:
  • umowę o pracę już od 1-go dnia zatrudnienia
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • premię przy dobrych wynikach sklepu
  • cenne doświadczenie i możliwość rozwoju w różnych projektach
  • profesjonalne szkolenia z zakresu wykonywanych zadań
  • nowe znajomości i świetną atmosferę w zgranym zespole
Benefity:
pakiet opieki medycznej
karta ticket restaurant
dofinansowanie wypoczynku
bony świąteczne
dofinansowanie do żłobka i przedszkola
bony na wyprawkę szkolną
akcjonariat pracowniczy
Od Ciebie oczekujemy:
  • doświadczenia na podobnym stanowisku w sieciach handlowych
  • ukierunkowania na potrzeby klientów
  • umiejętności zarządzania zespołem i motywowania pracowników
  • bardzo dobrej organizacji pracy, inicjatywy i samodzielności
  • zaangażowania, odpowiedzialności i zorientowania na cel
  • energii i pozytywnego nastawienia
Twoje zadania na co dzień:
  • zarządzanie sprzedażą i zapewnienie sprawnego funkcjonowania działu
  • nadzór nad zamówieniami towarów
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów i odpowiadanie na ich potrzeby
  • realizowanie ustalonych celów handlowych
  • wspieranie Managera Sklepu w zarządzaniu sklepem
  • zarządzanie zespołem i organizacja jego pracy
  • motywowanie, szkolenie i dbanie o rozwój pracowników
Jesteśmy jedną z wiodących sieci handlowych w Polsce i na świecie. Pracujemy w 16 krajach i zatrudniamy ponad 300 000 pracowników, w czterech kanałach dystrybucji: Supermarkety, Hipermarkety Auchan, sklepy kompaktowe Moje Auchan oraz e-commerce Auchan Direct.pl. To ogromna szansa na rozwój i poznanie wielu wyjątkowych ludzi. Nie możesz jej przegapić!

Supermarkety należące do Auchan Retail Polska to 1200 pracowników w 33 sklepach. Od 15 lat zapewniamy naszym klientom komfortowe zakupy w nowoczesnych sklepach, gwarantując jakość i świeżość produktów oraz zawsze niskie ceny.

Poznaj stanowisko: Kierownik Sektora Marketu

Kierownik Sektora Marketu to osoba odpowiedzialna za organizację i dobre funkcjonowanie sektora w sklepie wielobranżowym. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: rekrutacja, szkolenia, management zespołu podległych pracowników, tworzenie polityki handlowej sektora i realizacja jej założeń, dostosowanie oferty handlowej do potrzeb rynku, odpowiedzialność za wyniki ekonomiczne swojego sektora ( przychody, koszty, ...
Kierownik Sektora Marketu Praca Kierownik Sektora Marketu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (817)
Wałbrzych (52)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (178)
Toruń (97)
Lubelskie:
Lublin (131)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (836)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1768)
Radom (73)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (122)
Nysa (20)