Mechanik hulajnóg elektrycznych

Bird Poland

Warszawa

381 dni temu

Ogłoszenie numer: 2450982, z dnia 2019-05-14

Jesteśmy największym globalnym startup-em z siedzibą w Los Angeles w Kalifornii. Najszybciej rozwijająca się firma rozpoczyna swoją działalność w Warszawie.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Serwis i naprawa hulajnóg
  • Przegląd hulajnóg według diagnostyki
  • Utrzymanie standardów i dbanie o porządek w punkcie serwisowym
  • Praca 160 godzin w miesiącu
  • Praca od poniedziałku do piątku

Poszukujemy 2 pracowników.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne w zakresie mechaniki pojazdów / bądź certyfikat
  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia (naprawa urządzeń elektrycznych / mechanicznych)
  • Mile widziane prawo jazdy

Oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki
  • Możliwość umowy o pracę po okresie próbnym

Praca w firmie Bird.

Jesteśmy ambitnym i otwartym zespołem. Nasi pracownicy są pasjonatami.
Chętnie realizują swoje zadania zapewniając najwyższy standard wykonywanej pracy.
Firma szybko się rozwija. Jako zespół Bird Poland dbamy o siebie wzajemnie, bo w naszym miejscu pracy
najważniejsi są ludzie.

Firma Bird na świecie.

Jesteśmy po to by móc się integrować. Otwarci na różne narodowości, kultury i religie
- zachęcamy wszystkich, którzy mogą do nas dołączyć. Pracujemy w środowisku wielokulturowym, które pozwala naszemu zespołowi czuć się komfortowo. Bird jest pracodawcą o równych szansach zatrudnienia.
Jednakowo rozpatrujemy kandydaturę każdej osoby bez względu na rasę, kolor skóry, religię, płeć, pochodzenie,

wiek czy niepełnosprawność.
Jesteśmy zaangażowani w tworzenie otwartego i zróżnicowanego środowiska pracy.

Brzmi jak miejsce, w którym chciałbyś pracować? Zaaplikuj, a my rozpatrzymy twoją kandydaturę.

Poznaj stanowisko: Mechanik
Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Praca Mechanik