Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik / Serwisant Wind Samochodowych

Nowa Dautel Polska Sp. z o.o.

Kraków

98 dni temu

Ogłoszenie numer: 2029113, z dnia 2018-08-09

Nowa Dautel Polska Sp. z o.o. jest wyłącznym przedstawicielem firmy Dautel na teren Polski, powstała na bazie działającej od 1996 roku firmy PART (www.partwindy.pl). Przedsiębiorstwo to świadczy usługi w zakresie serwisu i montażu wind załadowczych wszystkich marek.

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Nr Ref.: 01/18

Opis stanowiska

  • naprawa i konserwacja wind samochodowych
  • dbałość o wysoką jakość obsługi klientów i dobry wizerunek firmy
  • prowadzenie dokumentacji prowadzonych prac

Wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe mechaniczne lub elektryczne
  • podstawowa znajomość elektromechaniki samochodowej
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • prawo jazdy kat.B
  • odpowiedzialność

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i doświadczenia

Wynagrodzenie

Od 4000 do 6000 PLN

Poznaj stanowisko: Mechanik

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Praca Mechanik