Mechanik Utrzymania Ruchu

Huhtamaki Foodservice Poland Sp z o.o.

Czeladź

31 dni temu

Jesteśmy liderem rynkowym w skali globalnej i ekspertem w produkcji opakowań. Mając to na względzie HUHTAMAKI FOODSERVICE POLAND Sp. z o.o. konsekwentnie prezentuje szeroką gamę naczyń i opakowań charakteryzujących się najwyższą jakością oraz atrakcyjnym wyglądem, po to, aby nasza marka nie tylko wyróżniała się z tłumu, ale była również chętnie wybierana przez konsumentów. Obecnie poszukujemy kandydatów do przyuczenia na stanowisko:

Miejsce pracy: Czeladź
Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie maszyn i urządzeń do procesu produkcyjnego pod względem ustawienia,
  • Wykonywanie modernizacji technicznych wpływających na bezpieczeństwo eksploatacji maszyny,
  • Prace techniczne wpływające na poprawę wydajności pracy maszyn,
  • Dbałość o ciągłość produkcji poprzez bieżącą kontrolę, zgłaszanie kierownictwu poważniejszych awarii,
  • Dokonywanie napraw uszkodzonych maszyn, urządzeń i sprzętu,
  • Udział w pracach remontowych,
  • Przeglądy maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • Remonty podzespołów, stanowiących moduły zapasowe do maszyn,
  • Obsługa urządzeń chłodniczych i dźwignicowych, spawanie, obsługa wózków widłowych - zgodnie z posiadanymi uprawnieniami,
  • Montaże i rozruchy technologiczne nowych maszyn,
  • Prace wysokościowe (przy braku przeciwwskazań lekarskich),
  • Uczestnictwo w testach nowych artykułów,
  • Współpraca z serwisantami fabrycznymi maszyn i urządzeń,
  • Specyfikowanie części zamiennych, środków smarnych, podzespołów i urządzeń okołoprodukcyjnych oraz narzędzi i materiałów eksploatacyjnych koniecznych do utrzymania ciągłości produkcji,
  • Wsparcie wydziałów produkcyjnych w działaniach mających na celu właściwe wykonanie przebudowy poprawnego ustawienia i konserwacji maszyn oraz wytworzenia wyrobu zgodnego z obowiązującą specyfikacją,
  • Naprawa maszyn i urządzeń pomocniczych (np. kompresory, system transportu materiału, transport wewnętrzny, lampy owadobójcze itp.).
Wymagane kwalifikacje zawodowe i osobowościowe:
  • Min. średnie zawodowe/ techniczne mechaniczne (Mechanik Pojazdów Samochodowych, Budowa i Konstrukcja Maszyn),
  • Chęć do pracy w systemie 4B (praca 5 dni w tygodniu, po 8h, wg grafiku, np. śr-nd, czw-pon),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – min 3 lata,
  • Umiejętność logicznego (analitycznego) rozumowania i wyciągania wniosków,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Dokładność,
  • Sumienność,
  • Odpowiedzialność.
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • Pakiet świadczeń socjalnych („Wczasy pod gruszą", dofinansowania do zielonej szkoły, świadczenia pieniężne na Święta Bożego Narodzenia, PKZP, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia na życie, itp.),
  • Możliwość rozwoju w ramach struktur firmy,
  • Pracę w systemie 4-brygadowym (5 dni w tygodniu, po 8h, nie od pon-pt, ale według grafiku, np. środa-niedziela) lub w systemie 3-zmianowym,
  • Comiesięczny dodatek za pracę w systemie 4b (16%),
  • Premia regulaminowa (miesięczna),
  • Nagroda uznaniowa (miesięczna),
  • Inne nagrody (Kaizen – Program Pomysłów Pracowniczych, Nagroda Zero absencji, Nagroda BHP).
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, iż
  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Huhtamaki Foodservice Sp. zo.o.. z siedzibą przy ul. Handlowej 20, w Czeladzi (kod pocztowy: 41-253), Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. zo.o., ul. Bojkowska 61A, 44-100 Gliwice
  • Dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesów rekrutacji,
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,

Poznaj

Dlaczego warto wybrać Huhtamaki Foodservice Poland

Jesteśmy liderem rynkowym w skali globalnej i ekspertem w produkcji opakowań. Mając to na względzie konsekwentnie prezentujemy szeroką gamę naczyń i opakowań charakteryzujących się najwyższą jakością oraz atrakcyjnym wyglądem, po to, aby nasza marka nie tylko wyróżniała się z tłumu, ale była również chętnie wybierana przez konsumentów.

Jako Huhtamaki, jesteśmy liderem i ekspertem w produkcji opakowań z papieru. Od 99 lat (a w Polsce od lat 29) konsekwentnie prezentujemy szeroką gamę naczyń i opakowań, charakteryzujących się najwyższą jakością oraz atrakcyjnym wyglądem. Niezależnie od lokalizacji dostarczamy swoim klientom opakowania w konkurencyjnych cenach.

Proces rekrutacji

KrokZłożenie aplikacji
KrokUmówienie spotkania
KrokSpotkanie rekrutacyjne
KrokPropozycja współpracy
Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...
Praca Specjalista ds. Utrzymania Ruchu