Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Mechanik w dziale utrzymania ruchu

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Andrychów

15 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego Klienta, lidera wśród producentów przyczep i naczep do ciągników rolniczych oraz samochodów ciężarowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Andrychów
Nr ref.: MECH/AND/0119
Obowiązki:
  • prewencyjne utrzymanie ruchu od strony mechanicznej, bieżące naprawy, awarie itp.
Wymagania:
  • wykształcenie mechaniczne zawodowe / średnie (lub wykształcenie techniczne i chęć douczenia),
  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu na stanowisku mechanika,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic, wózków widłowych, uprawnienia spawalnicze.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie,
  • umowę o pracę,
  • pracę w systemie 2-zmianowym,
  • dobre warunki finansowe zależne od doświadczenia i kompetencji,
  • premię uznaniową (ok. 500 zł brutto miesięcznie),
  • dofinansowanie do Smartlunchu,
  • możliwość zdobycia doświadczenia i szansę rozwoju.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Poznaj stanowisko: Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych Praca Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (758)
Wałbrzych (46)
Legnica (103)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (227)
Toruń (120)
Lubelskie:
Lublin (242)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (939)
Tarnów (54)
Nowy Sącz (63)
Mazowieckie:
Warszawa (2317)
Radom (168)
Płock (93)
Opolskie:
Opole (230)
Nysa (91)