Mechanik

GKN Driveline Polska Sp. z o.o.

Oleśnica

8 dni temu

Jesteśmy producentem półosi, wałów napędowych oraz komponentów niezbędnych do ich wytworzenia. Nasza fabryka znajduje się w Oleśnicy i jest jedną z największych oraz najnowocześniejszych w regionie. Codziennie wkładamy wiele pracy, aby nasza firma była nowoczesna i przyjazna naszym pracownikom.

Mechanik
Miejsce pracy: Oleśnica
Obowiązki:
  • diagnozowanie maszyn, usuwanie awarii oraz analizowanie przestojów;
  • przeprowadzanie prac prewencyjnych, konserwacyjnych, modernizacyjnych i remontowych;
  • ustalanie listy części krytycznych oraz stanów minimalnych;
  • nadzorowanie pomiarów zdolności maszyn;
  • wprowadzenie i nadzorowanie usprawnień;
  • sukcesywne dążenie do poprawy stanu technicznego parku maszynowego.
 Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie, preferowane techniczne o profilu technik budowy maszyn lub mechatronik;
  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej;
  • umiejętność czytania schematów hydraulicznych oraz rysunku technicznego;
  • umiejętność prowadzenia analiz technicznych;
  • wiedza z zakresu budowy i eksploatacji maszyn oraz podstaw hydrauliki i pneumatyki będzie dodatkowym atutem.;
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

Poznaj

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Praca Mechanik Maszyn i Urządzeń Produkcyjnych