Zobacz więcej ofert pracy

Menadżer Klienta Biznesowego (MiŚP)

Bank Pekao SA
Toruń
praca stacjonarna
1855 dni temu

Pion Bankowości Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Miejsce pracy: Toruń
Nr oferty: Menadżer Klienta Biznesowego_Toruń
Bank Pekao S.A. jest jednym z największych banków w Polsce. Możesz pracować z wysokiej klasy ekspertami, rozwijać swoje umiejętności, zyskać dostęp do bogatej oferty szkoleniowej i programów rozwojowych. Teraz otwierają się przed Tobą nowe możliwości.

Zadania:

  • Planowanie sprzedaży i zarządzanie relacjami z Klientami
  • Pozyskiwanie nowych dochodowych Klientów z segmentu SME dla Banku ( z przychodami 5- 50 mln zł ) w celu sprzedaży produktów i usług bankowych
  • Realizacja założeń budżetowych i planów sprzedażowych w zakresie wzrostu dochodowości oraz sprzedaży produktów i usług Banku w odniesieniu do obsługiwanych oraz potencjalnych Klientów
  • Monitorowanie swojej efektywności sprzedażowej, realizacji wykonanych zadań oraz analiza dochodowości współpracy z Klientami

Korzyści:

  • Pełna wyzwań praca w organizacji finansowej będącej liderem bankowości w Polsce
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy
  • System szkoleń i programów rozwojowych
  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
  • Praca w organizacji wyznającej zasadę Work-Life Balance

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomia, bankowość, finanse)
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość procesu kredytowego i oceny zdolności kredytowej,
  • Znajomość procesu dotyczącego leasingu i faktoringu,
  • Umiejętność oceny kondycji ekonomiczno-finansowej przedsiębiorstwa prowadzącego pełną rachunkowość
  • Znajomość technik sprzedaży produktów i usług bankowych
  • Znajomość
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych
  • Otwartość na wyzwania i działanie w dynamicznym środowisku pracy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość obsługi aplikacji komputerowych
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Chęć rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Prawo jazdy kat. B

* Jednocześnie informujemy, iż rozpatrywane będą jedynie aplikacje zawierające poniższą klauzulę o ochronie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym procesie rekrutacyjnym."

Może Pani/Pan wycofać zgodę w każdym momencie poprzez wysłanie maila na adres: rekrutacja@pekao.com.pl w tytule maila wpisując "wycofanie zgody". Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody

Administratorem danych jest Bank Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, przy ul. Grzybowskiej 53/57 (dalej również jako "Bank").

Jeśli chce Pani/Pan wziąć udział w procesach rekrutacyjnych innych niż powyższy, prosimy o dopisanie dodatkowych klauzul. Klauzule te oraz szczegółowe informacje o Banku PEKAO S.A dotyczące przetwarzania danych znajdą Państwo pod linkiem: