Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Menedżer ds. Inwestycji i Remontów

BZK Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. K.

Koprki k/Ożarowa

330 dni temu

BZK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i Wspólnicy Spółka Komandytowa to nowoczesna, innowacyjna i stabilna rynkowo spółka, powołana przede wszystkim w celu poszukiwania rozwiązań na rzecz optymalizacji działań handlowych i operacyjnych w wybranych spółkach produkcyjnych, wśród których znajdują się m.in.: Bioagra S.A., Polskie Młyny S.A., Bioagra-Oil S.A., Komagra Sp. z o.o., Bakoma Sp. z o.o, Bakoma Bis Sp. z o.o. Zakres usług realizowany jest za pomocą innowacyjnych źródeł komunikacji i usług outsourcingu.

Miejsce pracy: Koprki k/Ożarowa
Zadania:

Znajomość pełnego zakresu realizacji inwestycji w zakładach przemysłowych; od koncepcji po oddanie inwestycji do użytkowania, a w szczególności:

  • Udział w tworzeniu koncepcji inwestycyjnych,
  • Znajomość procedur pozyskiwania pozwoleń administracyjnych związanych z uruchomieniem inwestycji,
  • Współpraca z organami administracyjnymi przy pozyskiwaniu pozwoleń administracyjnych,
  • Współpraca z projektantem przy tworzeniu dokumentacji technicznej,
  • Tworzenie materiałów przetargowych i nadzór nad realizacją przetargów na wyłonienie dostawców urządzeń/wykonawców robót,
  • Udział w negocjacjach kontraktowych i przygotowywanie umów,
  • Współpraca z Nadzorem Inwestorskim przy realizacji inwestycji,
  • Nadzór nad procesem realizacji prac inwestycyjnych
  • Udział w odbiorach i rozliczanie inwestycji
  • Przygotowywanie raportów/zestawień realizowanych inwestycji
Wymagania:
  • Wykształcenia wyższego, preferowane kierunki techniczne,
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu Office
  • Dobrej znajomości j. angielskiego w mowie i piśmie (prowadzenie korespondencji, rozmów, opracowywanie dokumentów kontraktowych w j. angielskim),
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej, umiejętności analitycznych, sumienności, dokładności oraz odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Mobilności (prawo jazdy kat. B)
  • Dyspozycyjności (częste delegacje)
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Miłą atmosferę pracy w zespole profesjonalistów
  • Prywatną opiekę medyczną
W ofercie prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez spółki wchodzące w skład Grupy Spółek* reprezentowaną przez Administratora Danych Osobowych BZK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i Wspólnicy Sp. K. dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

* Aktualny wykaz spółek wchodzących w skład Grupy Spółek:
- BZK Group Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Bakoma Sp. z.o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Polskie Młyny S.A. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Komagra Sp. z o.o. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa
- Bioagra-oil S.A. ul. Przemysłowa 64, 43-100 Tychy
- Bioagra S.A. ul. Połczyńska 97, 01-303 Warszawa

Spółki wchodzące w skład Grupy Spółek są administratorem danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.

Poznaj

Bakoma Sp. z o.o.

Poznaj nas!

Bakoma Sp. z o. o. powstała w 1989 roku i jest największym polskim producentem galanterii mlecznej. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, a produkcja jogurtów, serków i deserów mlecznych odbywa się w nowoczesnym zakładzie w Elżbietowie koło Sochaczewa. Bakoma buduje pozycję silnego producenta przetworów mlecznych również za granicą, odkąd Polska weszła do Unii Europejskiej w 2004 roku. Nasze produkty są dostępne w krajach takich jak: USA, Anglia, Irlandia, Portugalia, Słowacja, Węgry, Rumunia, Rosja, Litwa, Estonia. W trosce o jakość oferowanych wyrobów oraz ich bezpieczeństwo Bakoma wdrożyła i utrzymuje system analiz i kontroli punktów krytycznych (HACCP) oraz system zapewnienia jakości zgodny z międzynarodową normą ISO 9001.

Proces Rekrutacji Bakoma

1 Krok
Rozmowa Telefoniczna

Jeśli Twoja aplikacja nas zainteresuje i spełnia nasze oczekiwania na stanowisko na które rekrutujemy możesz spodziewać się telefonu z naszej strony.

2 Krok
Rozmowa Rekrutacyjna

Jeśli po rozmowie telefonicznej nadal jesteś zainteresowany współpracą z nami umówimy spotkanie w dogodnym terminie – poznamy się bliżej.

3 Krok
Propozycja Współpracy

Jeśli na rozmowie warunki współpracy będą odpowiednie dla obu stron otrzymasz propozycję współpracy.

Więcej

Korzyści płynące z współpracy

Opieka medyczna Enel Med

Multisport

Możliwości z korzystania z ubezpieczenia grupowego

Kasa zapomogowo-pożyczkowa

Dofinansowanie do posiłków

Kursy językowe

Więcej

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Inwestycji Budowlanych

Kierownik ds. Inwestycji Budowlanych to osoba, która nadzoruje i koordynuje projektami budowlanymi i inwestycyjnymi przedsiębiorstwa. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: pozyskiwanie materiałów budowlanych, wykonawców i inwestorów, doradztwo techniczne, realizacja infrastruktury budowlanej firmy, analizy rynku, a także nadzór pracy podległego personelu, ...
Kierownik ds. Inwestycji Budowlanych Praca Kierownik ds. Inwestycji Budowlanych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (687)
Wałbrzych (48)
Legnica (59)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (169)
Toruń (99)
Lubelskie:
Lublin (114)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (794)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1790)
Radom (73)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (21)