Menedżer ds. Procesów Płacowych i Projektów

Praca.pl Sp. z o.o.
Wrocław
kierownik/koordynator / menedżer
pełny etat
umowa o pracę
praca zdalna
15 godz. temu

Miejsce pracy: Wrocław
Twój zakres obowiązków:
  • Prowadzenie projektów: planowanie, zasoby, nadzór, rozwiązywanie problemów, kontroli jakości, komunikacja ze stronami, zarządzanie ryzykiem, analiza procesów płacowych.
  • Dostarczanie regularnych aktualizacji projektów.
  • Analiza wymagań, projektowanie procesów, zapewnienie zgodności z globalnymi standardami i wymogami prawnymi.
  • Testowanie akceptacji użytkownika.
  • Identyfikacja i implementacja usprawnień procesowych i automatyzacji.
  • Poprawa zgodności i kontroli procesów płacowych.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe.
  • Min. 4 lata doświadczenia jako Kierownik Projektu.
  • Znajomość SAP Payroll, Replicon, Kronos lub Workday Time Tracking mile widziane.
  • Umiejętności zarządzania projektami i lidera zespołu.
  • Certyfikaty PMI, analityczne myślenie, zdolność wyjaśniania skomplikowanych koncepcji.
  • Umiejętność pracy międzykulturowej i komunikacji pisemnej oraz ustnej.
  • Skuteczność, samodzielność, umiejętność zarządzania czasem.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • Opiekę medyczną, kartę Multisport.
  • Ubezpieczenie grupowe, wsparcie psychologiczne, platformy szkoleniowe i językowe.
  • Możliwość doskonalenia zawodowego, program referencyjny, elastyczny tryb pracy (zdalna/hybrydowa).
  • Współfinansowanie wydarzeń kulturalnych i inicjatyw sportowych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Poznaj