Menedżer ds. sieci agentów

PKO Bank Polski

Szczecin

97 dni temu

Departament Wsparcia Sprzedaży

Miejsce pracy: Szczecin

Nr ref.: CEN/302/12/2017

Główne zadania:

  • zarządzanie grupą placówek partnerskich w celu realizacji celów biznesowych
  • odpowiedzialność za realizację wyników sprzedażowych w podległych placówkach
  • wspieranie Partnerów w realizacji zadań sprzedażowych, realizacji celów sprzedażowych, monitorowanie i aktywizowanie realizacji programów sprzedażowych
  • analiza wyników oraz rekomendowanie rozwiązań nakierowanych na zwiększenie sprzedaży
  • tworzenie i wdrażanie rozwiązań usprawniających funkcjonowanie placówek partnerskich
  • monitorowanie standardów jakości obsługi klientów w placówkach partnerskich
  • wzmacnianie kompetencji Partnerów i Pracowników z podległych placówek m.in. poprzez szkolenia prowadzące do rozwoju umiejętności sprzedażowych i menedżerskich
  • wspieranie Partnerów w realizacji zadań sprzedażowych, w tym przyjętego planu działań biznesowych oraz wspieranie w zarządzaniu rozwojem Pracowników

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki: ekonomia, bankowość, finanse, zarządzanie
  • minimum 3-letniego doświadczenia w zarządzaniu siecią sprzedaży klientów rozproszonych w terenie (najchętniej w instytucji finansowej)
  • doświadczenia w pracy z partnerami niezależnymi (indywidualni przedsiębiorcy)
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołami
  • wysokiego poziomu samodzielności i bardzo dobrych umiejętności organizacyjnych
  • umiejętności kontrolowania i nadzoru nad wypełnianiem wymogów korporacyjnych w placówkach partnerskich
  • umiejętności kontrolowania i nadzoru przestrzegania wymogów Banku stawianych partnerom zewnętrznym
  • doświadczenia w przeprowadzaniu kontroli jakości oferowanych usług (standard obsługi, wyglądu, wyposażenia, etc.)
  • doskonałej znajomości zagadnień z zakresu zarządzania sprzedażą, coachingu i komunikacji interpersonalnej
  • inicjatywy, przedsiębiorczości, zorientowania na cel, zdolności szybkiego uczenia się i przyswajania zmian
  • umiejętności zarządzania konfliktem
  • umiejętności prowadzenia szkoleń grupowych
  • prawa jazdy kat. B (aktywnego)
  • wysokiej dyspozycyjności związanej z częstymi podróżami służbowymi

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • profesjonalny system szkoleń
pko, bank, bp

Zgłoszenia (CV) prosimy wysyłać za pomocą przycisku:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez PKO Bank Polski SA i Grupę Kapitałową PKO Banku Polskiego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Zapewniamy poufność w procesie rekrutacji.

Poznaj stanowisko: Kierownik Sieci Sprzedaży

Kierownik sieci sprzedaży jest osobą odpowiedzialną za nadzorowanie poprawnego funkcjonowania i rozwoju sieci sprzedaży. Osoba obsadzona na tym stanowisku monitoruje bieżące otoczenie rynkowe poszukując możliwych ścieżek rozwoju firmy, otwarcia nowych rynków zbytu lub poszerzenia dotychczas istniejących. Kierownik sieci sprzedaży nadzoruje prace podległego personelu specjalistów, opracowuje wewnętrzne procedury, mające ...
Kierownik Sieci Sprzedaży Praca Kierownik Sieci Sprzedaży

Rekrutują z Praca.pl