Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Menedżer Sprzedaży Agencyjnej

Generali

Białystok

130 dni temu

Miejsce pracy: Białystok
Twoje zadania:
  • Relacyjne i skuteczne zarządzanie podległymi Multiagencjami
  • Realizacja planów rozwoju sieci sprzedaży, tj. rekrutacja, szkolenie, wdrażanie nowych Agentów
  • Realizacja planów sprzedażowych w podległym regionie
  • Wsparcie merytoryczne oraz rozwijanie kompetencji sprzedażowych w podległym zespole
  • Przygotowywanie, raportowanie i prezentacja wyników sprzedażowych
  • Samodzielne poszukiwanie rozwiązań wspierających proces sprzedaży
  • Budowanie wizerunku firmy i godne reprezentowanie jej na zewnątrz
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu agencyjną siecią sprzedaży ubezpieczeń majątkowych
  • Znajomość lokalnego rynku ubezpieczeń
  • Doświadczenie w budowaniu zespołów sprzedażowych
  • Wysokie zaangażowanie w efektywną realizację celów
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz budowaniu długofalowych relacji
  • Komunikatywność i otwartość
  • Doskonała organizacja pracy
  • Dyspozycyjność i mobilność – praca na terenie podległego województwa
  • Prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
Twoje korzyści:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki na produkty Generali)
  • Program „Bądź w Formie z Generali” – karty sportowe
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach

Poznaj

Generali

Grupa Generali to jeden z wiodących światowych ubezpieczycieli oraz lider w sektorze ubezpieczeń życiowych w Europie. Obecna na światowych rynkach od ponad 180 lat Grupa Generali zapewnia ochronę ubezpieczeniową 65 milionom Klientów w ponad 60 krajach świata. Korzystając z wieloletnich doświadczeń na międzynarodowych rynkach finansowych Generali oferuje w Polsce pełną ofertę usług zarówno dla Klientów indywidualnych oraz korporacyjnych.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Sprzedaży

Kierownik ds. Sprzedaży to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: analiza raportów i prognoz dotyczących rynku i weryfikacja planów sprzedaży, tworzenie strategii sprzedaży firmy, poszukiwanie nowych rynków zbytu, nadzór nad prawidłowością zawieranych umów oraz sporządzanie raportów, realizacja powierzonych planów ...
Kierownik ds. Sprzedaży Praca Kierownik ds. Sprzedaży

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (802)
Wałbrzych (70)
Legnica (117)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (299)
Toruń (194)
Lubelskie:
Lublin (261)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (822)
Tarnów (103)
Nowy Sącz (83)
Mazowieckie:
Warszawa (2293)
Radom (192)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (258)
Nysa (88)