Menedżer Zespołu / Sales Manager

Klient portalu Praca.pl

Warszawa

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 1957773, z dnia 2018-04-16

Dla naszego klienta międzynarodowej firmy poszukujemy:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: MZ/04/18

Opis stanowiska

  • zarządzanie zespołem sprzedażowym,
  • rekrutacja,
  • szkolenie i wdrożeniowych członków zespołu,
  • aktywizowanie sprzedaży

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta,
  • wysokie zdolności interpersonalne,
  • inicjatywa w działaniu,
  • orientacja na realizację celów,
  • mile widziane wykształcenie wyższe.

Oferujemy

  • prestiżową pracę w stabilnej finansowo firmie,
  • motywacyjny system wynagradzania początkowego,
  • profesjonalny system szkoleń,
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju zawodowego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Kierownik Zespołu

Kierownik Zespołu (Team Leader) jest to przywódca grupy liczącej od 5 do 10 osób, tzw. menedżer. Kierownik Zespołu odpowiada za osiągnięcia całego zespołu, czyli integruje pracowników, oceniania ich prace, motywuje oraz dostosowuje zadania do możliwości pracowników. Poza tym, dba o wysokie standardy wykonywanej pracy, prowadzi szkolenia wewnętrzne oraz wdraża nowych pracowników, a także przygotowuje ...
Kierownik Zespołu Praca Kierownik Zespołu

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

Dodatkowe informacje

- Wymagane pola