• Kierownik Działu Handlowego Stacjonarnego - Branża Motoryzacyjna

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Gorzów Wielkopolski    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska: Dbałość o realizację planów sprzedażowych; Monitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna) Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddziale; Przydzielanie zadań handlowcom, szkolenie handlowców;
Zobacz więcej ofert pracy

Menedżer Zespołu Sprzedaży

Aviva Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
2257 dni temu
Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo - finansowym. Zaufały nam 34 miliony Klientów w krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.
Miejsce pracy: Poznań

Do głównych zadań na tym stanowisku należy:

  • rekrutacja Doradców,
  • szkolenie i wdrażanie nowych Doradców do zawodu,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • motywowaniu i wspieraniu Doradców w ich codziennej pracy,
  • zarządzanie zespołem doradców.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • samodzielności w działaniu,
  • ukierunkowania na cele,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
  • wyższego wykształcenia, najlepiej związanego z zarządzaniem zasobami ludzkimi, zainteresowania finansami, ekonomią,
  • predyspozycji do pracy na stanowisku kierowniczym,
  • mile widziane doświadczenie w branży finansowej lub w sprzedaży.

Oferujemy:

  • unikalną ścieżkę szkoleń na każdym etapie rozwoju,
  • motywacyjny system wynagrodzeń,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • elastyczny czas pracy.