Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy Analityk Finansowy

Cyfrowy Polsat S.A.

Warszawa

24 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: W/KWAR
Opis stanowiska:
  • udział w procesie raportowania rozliczeniowego do dostawców treści i bieżące monitorowanie stanu tych rozliczeń
  • uczestnictwo w procesie opiniowania i weryfikacji pod kątem finansowym i rozliczeniowym umów z dostawcami treści
  • wsparcie w opracowywaniu okresowych raportów i analiz finansowych na potrzeby Zarządu
  • udział w procesie wdrażania nowych projektów biznesowych
  • weryfikacja poprawności danych w systemach finansowych
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów z zakresu finansów, rachunkowości lub ekonomii,
  • mile widziane doświadczenia w obszarze finansów lub analiz,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz formułowania wniosków
  • samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • pracę na odpowiedzialnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pracę nad ciekawymi projektami
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Polkomtel Sp. z o.o.

Polkomtel czyli Plus

Jesteśmy operatorem powstałej w 1996 roku sieci komórkowej Plus. Przez te wszystkie lata udało nam się zbudować i ugruntować silną pozycję na polskim rynku, dołączając tym samym do grona wiodących dostawców usług telekomunikacyjnych.

Nasza firma jest liderem w dziedzinie wdrażania wielu innowacyjnych rozwiązań. Oferujemy szeroki wachlarz usług telekomunikacyjnych skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zespół zaangażowanych pracowników, będących profesjonalistami w swojej branży, nastawionych na rozwój zawodowy oraz pasja, to klucz do naszego sukcesu.

Poznaj stanowisko: Analityk Finansowy

Analityk finansowy to osoba, która przygotowuje analizy finansowe oraz cykliczne raporty (tygodniowe, miesięczne), aktywnie współpracuje z menedżerami operacyjnymi i księgowością firmy oraz pomaga w projektach tworzenia budżetu rocznego i budżetów poszczególnych departamentów w firmie. Przygotowuje również analizy odchyleń od założonych planów, analizy i rozliczania projektów ...
Analityk Finansowy Praca Analityk Finansowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (617)
Wałbrzych (52)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (214)
Toruń (131)
Lubelskie:
Lublin (230)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (766)
Tarnów (91)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (1874)
Radom (175)
Płock (60)
Opolskie:
Opole (233)
Nysa (58)