Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź Kontroler Ruchu Lotniczego Łódź
Młodszy Koordynator Ruchu Naziemnego

Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
1075 dni temu

to miejsce w centralnej części Polski, gdzie na co dzień odprawiamy podróżnych w świat oraz czuwamy
nad bezpiecznym lądowaniem samolotów dzięki sprawnemu zarządzaniu naziemnym ruchem statków
powietrznych, pojazdów oraz pieszych na płycie lotniska.
Jeśli interesuje Cię praca w nieprzeciętnym miejscu i lubisz wyzwania, nie wahaj się!
Wybierz swoją nową drogę startową i dołącz do naszego zespołu jako

Miejsce pracy: Łódź
Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • zarządzanie naziemnym ruchem statków powietrznych, pojazdów i pieszych w obrębie płyt postojowych,
  • ustawianie statków powietrznych na stanowiskach postojowych,
  • nadzór nad bezpieczeństwem ruchu pieszego i kołowego na płytach postojowych, drogach technicznych
    i serwisowych,
  • monitorowanie stanu nawierzchni pola manewrowego oraz oznakowania pionowego i poziomego.
Wystarczy, że posiadasz:
  • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • znajomość obsługi komputera w zakresie systemów operacyjnych WINDOWS, MS Office,
  • umiejętność samodzielnego działania i podejmowania decyzji,
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych,
  • poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • prawo jazdy kat. B.
    a także
  • jesteś dyspozycyjny do pracy w równoważnym systemie czasu pracy, w tym na zmiany nocne,
    w weekendy i w święta.
Dużym atutem będzie, jeśli posiadasz:
  • szkolenie koordynatorów ruchu naziemnego,
  • doświadczenie i wiedzę ogólno lotniczą, w tym znajomość zasad funkcjonowania i organizacji lotniska,
  • uprawnienia elektryczne do 1kV oraz zespoły prądotwórcze o mocy powyżej 50kW,
  • uprawnienia na wózki jezdniowe ciągnikowe.
Mamy dla Ciebie:
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • opiekę medyczną dla pracownika z możliwością zakupu pakietu medycznego dla członków rodziny,
  • ciekawą i stabilną pracę w przyjaznej atmosferze.