Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy specjalista ds. badań i rozwoju (m/k)

Trenkwalder

Luboń, Poznań

2 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Luboń, Poznań
Nr ref.: BAD/LUB/0519
Obowiązki:
  • opracowywanie nowych technologii oraz modyfikacja istniejących,
  • realizacja procesów kontroli jakości towarów, surowców oraz produktów gotowych,
  • rozpatrywanie reklamacji jakościowych,
  • dbałość o wyposażenie laboratorium,
  • współpraca z innymi działami,
  • usprawnianie procesów,
  • raportowanie,
  • doradztwo wewnątrzfirmowe i dla firm zewnętrznych.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, mile widziane chemiczne lub pokrewne,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office (Word, Excel),
  • sumienność,
  • pracowitość,
  • dokładność.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • pracę od poniedziałku do piątku (możliwość dostosowania godziny rozpoczęcia pracy),
  • szkolenie stanowiskowe,
  • pracę dla osób bez doświadczenia,
  • możliwość zdobycia pierwszej pracy oraz rozwoju zawodowego,
  • współpracę od czerwca do września z możliwością przedłużenia umowy,
  • pracę we firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • dodatkowe benefity: karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej,
  • miejsce pracy: Luboń.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego.

Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Poznaj

Trenkwalder

Poznaj Trenkwalder Polska

Zajmujemy się łączeniem ludzi. Z nami znajdziesz pracę dopasowaną do Twoich wymagań, kompetencji i ambicji. Mamy do zaoferowania różne stanowiska: od praktykanckich i stażowych przez asystenckie i specjalistyczne po najwyższe posady kierownicze i dyrektorskie. Zatrudniamy zarówno do pracy tymczasowej, jak i na stałe. Jesteśmy blisko Ciebie. Masz nasze pełne wsparcie.

Od 2005 roku w Polsce, a od 30 lat na świecie łączymy świetnych pracowników z dobrymi pracodawcami. Jesteśmy synonimem najlepszych praktyk HR. Działamy kompleksowo, pomożemy Ci w codziennej pracy oraz kwestiach kadrowo-płacowych. Nie wiesz jeszcze z czym związać przyszłość? Porozmawiaj z naszym konsultantem. Chętnie pomożemy Ci z sukcesem wejść na rynek pracy, zaplanować karierę i znaleźć satysfakcjonującą posadę. W Polsce mamy ponad 40 biur - z łatwością nas znajdziesz.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Badań i Rozwoju

Specjalista ds. Badań i Rozwoju to osoba, która odpowiedzialna jest za nadzór nad strategią badawczo – rozwojową i wdrażanie produktu/ usługi przedsiębiorstwa. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: dbanie o rozwój nowych produktów/usługi przy wykorzystaniu najnowszych osiągnięć nauki i techniki, analizowanie informacji o potrzebie modyfikacji strategii produkcyjnej i ...
Specjalista ds. Badań i Rozwoju Praca Specjalista ds. Badań i Rozwoju

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (736)
Wałbrzych (70)
Legnica (101)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (257)
Toruń (168)
Lubelskie:
Lublin (270)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (968)
Tarnów (95)
Nowy Sącz (86)
Mazowieckie:
Warszawa (2280)
Radom (176)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (245)
Nysa (93)