Młodszy Specjalista ds. Kadr

Generali

Warszawa

20 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Kompleksowa obsługa kadrowa pracowników wszystkich spółek Generali w Polsce zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Sporządzanie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, przebiegiem i rozwiązywaniem stosunku pracy Prowadzenie akt osobowych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami (zakładanie, aktualizacja, archiwizowanie),
  • Prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy pracowników
  • Monitorowanie terminów związanych z upływem zawartych umów i badań medycyny pracy
  • Współpraca przy przejęciu pracowników (art. 23’)
  • Obsługa systemu kadrowo - płacowego SAP HR (w tym współpraca przy wdrażaniu zmian i modyfikacji, udział w pracach projektowych, tworzenie specyfikacji, udział
    w testach i implementacji zmian)
  • Przygotowywanie raportów oraz zestawień kadrowo-płacowych na potrzeby Zarządu i Managementu
  • Wsparcie w zarządzaniu benefitami dla pracowników
Nasze oczekiwania:
  • Minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie zatrudniającej powyżej 250 pracowników (warunek konieczny)
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Znajomość programu SAP HR i Płatnik
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze kadrowej organizacji składającej się z kilku spółek
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: zarządzanie zasobami ludzkimi, administracja)
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy oraz ustalania priorytetów
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i umiejętność budowania relacji z klientami wewnętrznymi
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz otwartość na zmiany
Twoje korzyści:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, zniżki na produkty Generali)
  • Program „Bądź w Formie z Generali” – karty sportowe
  • Lekcje języka angielskiego bezpłatne i na miejscu
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach

Poznaj

Generali

Grupa Generali to jeden z wiodących światowych ubezpieczycieli oraz lider w sektorze ubezpieczeń życiowych w Europie. Obecna na światowych rynkach od ponad 180 lat Grupa Generali zapewnia ochronę ubezpieczeniową 65 milionom Klientów w ponad 60 krajach świata. Korzystając z wieloletnich doświadczeń na międzynarodowych rynkach finansowych Generali oferuje w Polsce pełną ofertę usług zarówno dla Klientów indywidualnych oraz korporacyjnych.