Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

AGENCJA ZATRUDNIENIA KSService sp. z o.o.

Szczecin

204 dni temu

Szczecin
Nr ref.: MSOKzjn/SZN/102017

OBOWIĄZKI

Aktualnie poszukujemy pracownika odpowiedzialnego za wsparcie techniczne klientów niemieckich oraz oferowanie dodatkowych produktów i usług.

WYMAGANIA

Nie wymagamy doświadczenia. Zależy nam przede wszystkim na komunikatywności, wysokiej kulturze osobistej i zaangażowaniu, a także na biegłej znajomości języka niemieckiego (poziom B2).

OFERUJEMY

Z naszej strony możemy zapewnić płacę w wysokości 4500 zł brutto, umowę o pracę, szkolenie przygotowujące, dodatki do pensji w formie systemu premiowego i gratyfikacji finansowych za rekomendację kandydatów oraz bonusy pozapłacowe, w tym: kartę Multisport i dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
Nie czekaj, aplikuj już dziś.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Specjalista ds. Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach It, prawie lub w finansach. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, prezentowanie produktów i usług firmy, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów, analiza potrzeb i oczekiwań ...
Specjalista ds. Obsługi Klienta Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta