Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Sweet Gallery
Warszawa, Włochy, ul. Jutrzenki 99/101
4 000 - 5 000 zł brutto/mies.
specjalista junior / mid
pełny etat
umowa o pracę
12 dni temu

Sweet Gallery Sp. z o.o. Sp. K to jedna z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się polskich sieci franczyzowych w segmencie street food. W naszej sieci franczyzowej mamy setki punktów gastronomicznych należących do konceptów: Lodolandia, Bafra Kebab, Kołacz na Okrągło i SiGelato. Zależy nam na kompleksowej obsłudze i jak największym zadowoleniu naszych franczyzobiorców oraz klientów. Naszych franczyzobiorców wspieramy w działaniach sprzedażowych, oferujemy profesjonalną obsługę i opiekę oraz służymy pomocą w rozwiązywaniu problemów przez cały okres współpracy.

Miejsce pracy: Warszawa, Włochy, ul. Jutrzenki 99/101
Zakres obowiązków:
  • Stały kontakt telefoniczny i mailowy z naszymi Klientami i Partnerami;
  • Aktywne rozwiązywanie problemów Klientów;
  • Dbałość o pozytywną komunikację z Klientami;
  • Aktualizacja danych oraz informacji o Klientach w systemie;
  • Pilnowanie terminowości przejścia Klienta do poszczególnych etapów zgodnie z ustalonym procesem;
  • Bieżące informowanie przełożonego o stanie i postępie prac związanych z procesem Klienta;
  • Opieka i dostarczanie do Klienta wszystkich niezbędnych informacji związanych z rozpoczęciem biznesu związanego z Siecią Franczyzową;
  • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy.
Nasze wymagania:
  • Otwartość i komunikatywność;
  • Zaangażowanie i nastawienie na efektywne wykonywanie zadań;
  • Umiejętności aktywnego słuchania i odpowiadania na potrzeby klientów;
  • Biegła obsługa programów MS Office;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Dobra organizacja czasu pracy;
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta;
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność komunikacji na wysokim poziomie;
  • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.
Ze swojej strony zapewniamy:
  • Zatrudnienie w polskiej firmie z dużym potencjałem rozwoju;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • System motywacyjny i półroczny bonus;
  • Szkolenie wdrożeniowe w czasie, którego wszystkiego się nauczysz;
  • Możliwość wielowariantowego rozwoju w strukturach firmy;
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole;
  • Prywatną opiekę medyczną Enel-med. Oraz dofinansowanie do karty MultiSport;
  • Niezbędne narzędzia pracy – służbowy komputer i telefon;
  • W sezonie letnim bezpłatne lody, a w sezonie jesiennym ciepłe i pachnące kołacze.