Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy specjalista ds. obsługi oddziałów zagranicznych (język czeski)

mBank S.A.

Łódź

5 dni temu

Od nas dostaniesz:
  • Kartę sportową
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Gotowy na nowe wrażenia?

Praca z nami pozwala codziennie

zdobywać nową wiedzę!

miejsce pracy: Łódź, Nr ref.: SKW/037/0419

Na stanowisku będziesz realizować zadania typu:

  • obsługiwanie statusów w UniFlow (system bankowy)
  • odbieranie, rejestrowanie, weryfikowanie i archiwizowanie wpływającej dokumentacji w odpowiednich aplikacjach,
  • realizowanie dyżurów clearingowych,
  • księgowania,
  • dokonywanie manualnych zmian w AFT dla dyspozycji depozytowych i kredytowych,
  • obsługiwanie dyspozycji w CRD i CRR (systemach banku),
  • przedstawianie propozycji optymalizacyjnych,
  • pogłębianie wiedzy i doskonalenie kwalifikacji zawodowych,
  • dotrzymywanie zobowiązań, odpowiedzialność za realizację powierzonych prac,
  • efektywna współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi,
  • inne zlecone przez przełożonego.
Zapraszamy Cię, jeśli masz:
  • wykształcenie minimum średnie,
  • wiedzę z zakresu płatności, kontakt z klientem,
  • znajomość języka czeskiego minimum na poziomie A2 i angielskiego minimum na poziomie B1,
  • mile widziane doświadczenie w mBanku,
  • mile widziana znajomość AFT, GLOBUS, UF.

Poznaj

mBank S.A.

mBank od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Byliśmy pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś wyznaczamy kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce, od 1992 roku notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Stworzyliśmy najbardziej innowacyjną na świecie platformę bankowości elektronicznej, docenioną prestiżowymi, międzynarodowymi nagrodami. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce. Dowiedz się więcej: https://www.mBank.pl/kariera

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta

Specjalista ds. Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach It, prawie lub w finansach. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, prezentowanie produktów i usług firmy, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów, analiza potrzeb i oczekiwań ...
Specjalista ds. Obsługi Klienta Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta

Aplikujesz na ogłoszenie