Młodszy Specjalista ds. obsługi sklepu online (German Native Speaker)

Grupa Profesja

Poznań

8 dni temu

Ogłoszenie numer: 2731942, z dnia 2019-11-08

Biuro rekrutacyjne PROFESJA posiada wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia prowadzonego przez MRPiPS (Certyfikat nr 15703).
Naszym klientem jest międzynarodowy producent oraz dystrybutor produktów cukierniczych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów, którzy chcą się rozwijać w kierunku marketingu na stanowisku:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa sklepu online;
  • Profesjonalna obsługa klientów: telefoniczna, e-mail oraz odpowiadanie na ich potrzeby wykorzystując chat;
  • Monitorowanie przebiegu procesu zamówień;
  • Prowadzenie działań prosprzedażowych (optymalizacja oferty pod kątem słów kluczowych, tworzenie reklam);
  • Współpraca z pozostałymi działami.

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:

  • Twoim językiem ojczystym jest język niemiecki a oprócz tego bardzo dobrze komunikujesz się w języku angielskim lub polskim;
  • Interesujesz się sprzedażą i marketingiem internetowym;
  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze klienta lub sklepu internetowego;
  • Znasz zagadnienia związane z E-commerce, jeśli nie- przekażemy Tobie niezbędną wiedzę;
  • Mile widziane: obsługa Google Analytics, Google Ads oraz techniki copywriting.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w elastycznych godzinach;
  • Realny rozwój zawodowy oraz udział w szkoleniach zagranicznych;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i medycznego;
  • Wsparcie i wiedza doświadczonych specjalistów ds. handlu i sprzedaży internetowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się, aby Twoje dane osobowe były przetwarzane przez GRUPA PROFESJA sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje dane osobowe i przetwarzali je na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, umieść dodatkowo w CV lub treści wiadomości następującą zgodę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GRUPA PROFESJA Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu i przekazanych przeze mnie dokumentach, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych poprzez firmę, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub telekomunikacyjnych urządzeń końcowych”.

Administratorem danych jest GRUPA PROFESJA sp. z o.o., ul. Sieradzka 4C, 60-163 Poznań. Zapoznaj się z polityką przetwarzania danych na naszej stronie internetowej grupaprofesja. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod wskazanym adresem.

Specjalista ds. Obsługi Klienta to osoba odpowiedzialna za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w wybranej dziedzinie, np.: księgowości, usługach It, prawie lub w finansach. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: aktywne pozyskiwanie i obsługa klientów, prezentowanie produktów i usług firmy, udzielanie informacji i rozwiązywanie problemów, analiza potrzeb i oczekiwań ...
Praca Specjalista ds. Obsługi Klienta