Praca.pl Praca Zachodniopomorskie Szczecin Inspektor ochrony danych osobowych Szczecin
Młodszy Specjalista ds. ochrony danych osobowych i kadr

SUEZ Polska Sp. z o.o.
Szczecin
praca stacjonarna
1088 dni temu

Grupa SUEZ poszukuje obecnie kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Opis stanowiska:
  • Realizowanie zadań w zakresie zapewniania zgodności działań Spółki w obszarze ochrony danych osobowych zgodnie z wymaganiami ustaw i rozporządzeń oraz normami i standardami wewnętrznymi Grupy SUEZ.
  • Informowanie i doradzanie w kwestiach związanych z obszarem ochrony danych osobowych, w tym zapewnienie wsparcia przy tworzeniu procesów przewidujących przetwarzanie danych osobowych, w tym umów dotyczących przetwarzania danych osobowych.
  • Wdrażanie koncepcji oraz przeprowadzanie audytów i sprawdzeń w szczególności dotyczących procesów przetwarzania danych osobowych wewnątrz firmy.
  • Przygotowanie i aktualizowanie dokumentacji pracowniczej od zatrudnienia do zwolnienia w systemie informatycznym i w aktach osobowych zgodnie z przepisami prawa w tym przestrzeganie terminowości działań.
  • Współpracę z firmą outsourcingową w zakresie kadrowo -płacowym.
  • Weryfikację czasu pracy pracowników oraz poprawności naliczenia wynagrodzeń.
  • Prowadzenie spraw związanych z Funduszem Socjalnym oraz świadczeniami na rzecz pracowników.
  • Doradztwo i wsparcie dla Pracowników w zakresie zagadnień personalnych.
Oczekujemy od Ciebie:
  • Znajomości przepisów związanych z ochroną danych osobowych (mile widziane ukończone kursy/szkolenia);
  • Znajomości zagadnień związanych przepisami Prawa pracy;
  • Dobrej znajomości pakietu Office, w MS Excel w stopniu co najmniej średnio zaawansowanym;
  • Języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym (B1/B2);
  • Wysokich umiejętności interpersonalnych;
  • Orientacji na rozwiązywanie problemów;
  • Samodzielności, dokładności;
  • Znajomość programu kadrowego TETA oraz przepisów o czasie pracy kierowców będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziana znajomość prowadzenie projektów z obszaru Zintegrowanego Systemu Zarządzania.
Pracując z nami możesz liczyć na:
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej renomie rynkowej, będącej częścią międzynarodowej Grupy SUEZ.
  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Udział w szkoleniach branżowych/zawodowych.
  • Dofinansowanie przez Pracodawcę nauki (np. kursy specjalistyczne, języki obce).
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez Pracodawcę.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Twojej rodziny, grupowe ubezpieczenie na życie oraz kartę Multisport na preferencyjnych warunkach.
  • Atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego.