Młodszy Specjalista ds. ochrony danych osobowych i kadr

SUEZ Polska Sp. z o.o.

Szczecin

9 dni temu

Grupa SUEZ poszukuje obecnie kandydatów i kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Opis stanowiska:
  • Realizowanie zadań w zakresie zapewniania zgodności działań Spółki w obszarze ochrony danych osobowych zgodnie z wymaganiami ustaw i rozporządzeń oraz normami i standardami wewnętrznymi Grupy SUEZ.
  • Informowanie i doradzanie w kwestiach związanych z obszarem ochrony danych osobowych, w tym zapewnienie wsparcia przy tworzeniu procesów przewidujących przetwarzanie danych osobowych, w tym umów dotyczących przetwarzania danych osobowych.
  • Wdrażanie koncepcji oraz przeprowadzanie audytów i sprawdzeń w szczególności dotyczących procesów przetwarzania danych osobowych wewnątrz firmy.
  • Przygotowanie i aktualizowanie dokumentacji pracowniczej od zatrudnienia do zwolnienia w systemie informatycznym i w aktach osobowych zgodnie z przepisami prawa w tym przestrzeganie terminowości działań.
  • Współpracę z firmą outsourcingową w zakresie kadrowo -płacowym.
  • Weryfikację czasu pracy pracowników oraz poprawności naliczenia wynagrodzeń.
  • Prowadzenie spraw związanych z Funduszem Socjalnym oraz świadczeniami na rzecz pracowników.
  • Doradztwo i wsparcie dla Pracowników w zakresie zagadnień personalnych.
Oczekujemy od Ciebie:
  • Znajomości przepisów związanych z ochroną danych osobowych (mile widziane ukończone kursy/szkolenia);
  • Znajomości zagadnień związanych przepisami Prawa pracy;
  • Dobrej znajomości pakietu Office, w MS Excel w stopniu co najmniej średnio zaawansowanym;
  • Języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym (B1/B2);
  • Wysokich umiejętności interpersonalnych;
  • Orientacji na rozwiązywanie problemów;
  • Samodzielności, dokładności;
  • Znajomość programu kadrowego TETA oraz przepisów o czasie pracy kierowców będzie dodatkowym atutem.
  • Mile widziana znajomość prowadzenie projektów z obszaru Zintegrowanego Systemu Zarządzania.
Pracując z nami możesz liczyć na:
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej renomie rynkowej, będącej częścią międzynarodowej Grupy SUEZ.
  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Udział w szkoleniach branżowych/zawodowych.
  • Dofinansowanie przez Pracodawcę nauki (np. kursy specjalistyczne, języki obce).
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez Pracodawcę.
  • Prywatną opiekę medyczną dla Twojej rodziny, grupowe ubezpieczenie na życie oraz kartę Multisport na preferencyjnych warunkach.
  • Atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego.

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie i spełniasz nasze oczekiwania to aplikuj już dziś.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami i kandydatami.

Poznaj

25 maja 2018 roku weszła w życie ustawa o ochronie danych osobowych, powszechnie nazywana RODO. Zgodnie z jej zapisami niektórzy administratorzy danych osobowych powinni powoływać Inspektora Ochrony Danych Osobowych (IOD). Takie stanowiska muszą powstać we wszystkich organach państwowych oraz podmiotach, które przetwarzają dane. Do zadań osoby zatrudnionej jako inspektor należą między innymi: informowanie o ...
Praca Inspektor ochrony danych osobowych