Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Inspektor ochrony danych osobowych Kraków
Młodszy Specjalista ds. Ochrony Danych Osobowych

ZIKO Apteka Sp. z o.o.
Kraków
młodszy specjalista (junior)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
655 dni temu

ZIKO to polska sieć aptek, drogerii oraz salonów optycznych. Naszą działalność opieramy na trosce o zdrowie Pacjenta i na dbałości o najwyższą jakość.

Siłą naszej przewagi konkurencyjnej są zaangażowani Pracownicy. Naszą firmę tworzy zgrany zespół profesjonalistów, którzy w przyjaznej atmosferze rozwijają się zawodowo i czerpią satysfakcję z codziennej pracy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • Bieżąca aktualizacja dokumentacji dotyczącej przetwarzania danych osobowych (polityki, instrukcje, procedury, rejestry, ewidencje)
  • Udział w sprawdzeniach doraźnych i audytach
  • Udział w obsłudze zgłoszeń i incydentów osób, których dane dotyczą
  • Opiniowanie rozwiązań i wdrażanie najlepszych praktyk w celu zmniejszenia ryzyka przetwarzania informacji
  • Prowadzenie szkoleń w zakresie ochrony danych osobowych
  • Bieżące wsparcie Inspektora Ochrony Danych Osobowych
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane studia podyplomowe w zakresie ochrony danych osobowych)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość regulacji w zakresie ochrony danych osobowych, w tym RODO
  • Mile widziana znajomość norm ISO z rodziny 27000
  • Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególność Excel
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Dokładność i terminowość
  • Samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
Naszym Pracownikom zapewniamy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atmosfera oparta na współpracy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Premia za polecenie przyjaciół
  • Nowoczesne biuro o wysokim standardzie
  • Szkolenia e-learningowe
  • Karta sportowa
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności
  • Narzędzia pracy
Prosimy o dopisanie do przesyłanych dokumentów klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Socrates Time Sp. z o.o., ul. Kamieńskiego 51, 30-644 Kraków moich dodatkowych danych osobowych (numer kontaktowy, adres mailowy, wizerunek, zainteresowania), które nie zostały wskazane w Kodeksie Pracy lub innych przepisach prawa. Jeśli nie chcesz, abyśmy przetwarzali Twoje dodatkowe dane osobowe, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach aplikacyjnych.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Socrates Time Sp. z o.o., ul. Kamieńskiego 51, 30-644 Kraków. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w związku z ubieganiem się o zatrudnienie. Podanie danych osobowych jest niezbędne, a ich przetwarzanie odbywa się na podstawie przepisów prawa, w szczególności ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Przysługuje Pani/Panu odwołanie zgody na przetwarzanie danych w każdym czasie. Niepodanie danych osobowych uniemożliwia Pani/Panu dalsze ubieganie się o zatrudnienie. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres 6 miesięcy od daty złożenia dokumentów aplikacyjnych. Po tym okresie Pani/Pana dane zostaną usunięte. W celu wycofania zgody przed upływem tego okresu i usunięcia danych prosimy o przesłanie informacji o wycofaniu zgody na adres: rekrutacja@ziko.pl. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie Pani/Pana danych jest niezgodne z aktualnie obowiązującymi przepisami ochrony danych. Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych w celu nadzorowania przestrzegania przepisów ochrony danych. W celu kontaktu z nim udostępnia się adres e-mail: daneosobowe@ziko.pl.

Poznaj

Dobro Naszych Pacjentów jest dla Nas najważniejsze. Od 2005 roku dokładamy wszelkich starań, aby w codziennej pracy dbać o zdrowie osób odwiedzających nasze apteki. Dzięki temu cieszymy się ich zaufaniem. ZIKO to rozpoznawalna marka – gwarant profesjonalizmu i troski o Pacjenta.