Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Ochrony Środowiska Warszawa
Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska

ISS Facility Services Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1102 dni temu
People make places
Miejsce pracy: Warszawa

ISS Facility Services jest liderem w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy i kompleksowego zarządzania obiektami. We współpracy z klientami, ISS wspiera zaangażowanie pracowników oraz opiekuje się i zarządza biurami oraz zakładami produkcyjnymi.

Zintegrowane usługi ISS obejmują Żywienie, Utrzymanie Czystości, Obsługę Techniczną, Wsparcie Administracyjne i Środowisko Pracy. Firma została założona w Kopenhadze w 1901 r. i rozrosła się do rangi światowego przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 450 000 pracowników. W Polsce ISS działa od 1995 r. i zatrudnia ok. 3 000 pracowników na obiektach w całym kraju.

Opis stanowiska:
  • Audytowanie Systemu Zarządzania Środowiskowego i Energią pod kątem zgodności z normami ISO 14001 oraz ISO 50001
  • Przygotowanie analiz oraz kontrola nad dokumentacją z zakresu zarządzania nieruchomościami zgodnie z ISO 14001 oraz ISO 50001
  • Doradztwo w sprawach związanych z ochroną środowiska
  • Przygotowanie sprawozdań do instytucji państwowych w zakresie gospodarowania odpadami oraz korzystania ze środowiska
  • Przygotowanie prezentacji dotyczących wykonanych prac remontowych na podstawie otrzymanych danych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość ISO 14001/ i ISO 50001
  • Znajomość języka angielskiego – mile widziana
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w działaniu
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na zastępstwo (1 rok)
  • Możliwość pracy na 0,5 lub cały etat
  • Pracę w systemie częściowo zdalnym
  • Samodzielność w działaniu w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

Poznaj

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2 000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.