Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy specjalista ds. pozyskiwania kontraktów zagranicznych z językiem niemieckim

Techno Projekt GmbH

Wrocław

5 dni temu

Firma instalacyjno-montażowa zatrudni osobę z doświadczeniem w prowadzeniu rozmów telefonicznych oraz znajomością języka niemieckiego do naszego biura we Wrocławiu.

Jesteśmy otwarci na kandydatów posiadających pozwolenie na pracę w Polsce.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • Badanie rynku zagranicznego pod kątem wyszukania potencjalnych kontrahentów
  • Budowanie relacji na poziomie B2B z klientem niemieckojęzycznym

Oferujemy:

  • pracę w sympatycznym i uśmiechniętym zespole pełnym energii do działania
  • wsparcie i pomoc w bieżącej pracy
  • wykorzystanie języka niemieckiego w codziennej pracy
  • komfortowe, dobrze wyposażone i usytuowane w dogodnej lokalizacji miejsce pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Aplikując na ogłoszenie nie zapomnij zawrzeć w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez Techno Projekt GmbH co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych”.

Informacja dla kandydatów:

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Techno Projekt GmbH z siedzibą w Monachium, Schönstraße 35. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją.

Poznaj stanowisko: Handlowiec

Handlowiec jest specjalistą prowadzącym sprzedaż produktów lub usług firmy. Handlowiec powinien odznaczać się: samodzielnością, dyspozycyjnością, komunikatywnością, zdolnościami negocjacyjnymi, wysoką kulturą osobistą. Mile widziana jest także znajomość języka obcego oraz wykształcenie kierunkowe.WARUNKI PRACYHandlowiec może ...
Handlowiec Praca Handlowiec

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Techno Projekt GmbH.