Młodszy Specjalista ds. Raportowania

ING Lease (Polska) Sp. z o.o.

Warszawa

11 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: PI/DŻ/L/W/A/09/19/01
Aktualnie rozwijamy nowy kanał dystrybucji produktów leasingowych dedykowanych dealerom pojazdów nowych, jak i używanych. Jeżeli masz pasję motoryzacyjną oraz wiedzę finansową i chcesz uczestniczyć w rozwoju marki ING Lease w Polsce, szukamy właśnie Ciebie!

Rodzaj współpracy: b2b.

Zakres obowiązków:
  • utrzymanie i rozwój środowiska raportowego opartego na rozwiązaniach MS SQL Server,
  • umiejętne przeprowadzenie analizy zgłoszonego problemu raportowego i połączenie go z wiedzą na temat dostępności danych w systemach w celu stworzenia właściwego rozwiązania,
  • wykorzystanie istniejącej infrastruktury przy realizacji nowych zadań raportowych,
  • współpraca z klientem wewnętrznym.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów,
  • dobra znajomość:
    • T-SQL
    • relacyjnych baz danych mile widziany MS SQL Server.
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analityczne,
  • zdolności komunikacyjne i prezentacyjne,
  • umiejętność podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów.
Mile widziana znajomość:
  • procesów ETL,
  • SSIS,
  • SSRS.
Oferujemy:
  • Umowę o współpracy na wyłączność (B2B)
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach sprzedaży

Poznaj

ING Bank Śląski S.A.

Zasadniczym celem ING Banku Śląskiego, wynikającym z jego strategii, jest rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta. Czynnikami wspierającymi realizację zamierzonych celów jest współpraca z Grupą ING, stosowanie nowoczesnej technologii, rozbudowa kanałów dystrybucji i świadczenie wysokiej jakości usług. Strategia rozwoju bankowości detalicznej zakłada świadczenie zintegrowanych usług finansowych, doskonalenie sprzedaży wiązanej i konserwatywne podejście do ryzyka. Klienci ING Banku Śląskiego mają dostęp do usług Banku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Specjalista ds. raportowania zajmuje się opracowywaniem raportów finansowych w firmie np. raportów bieżących i okresowych oraz późniejszą ich weryfikacją. Bierze udział w pracach związanych z budżetowaniem i analizą kosztową, budżetowym „zamknięciem miesiąca czy roku” oraz przygotowuje analizy sprawozdawcze np. raporty zarządu czy inne dokumenty wysyłane później do KNF. W przypadku spółek giełdowych ...
Praca Specjalista ds. Raportowania