Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy specjalista ds. rekrutacji

Want 2 Work

Gliwice

259 dni temu

Agencja zatrudnienia Want 2 Work Sp. z o.o. (wpis do rejestru numer 2329) z siedzibą w Gliwicach przy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 9, tel.: (32) 777 53 11, jest dynamicznie działającą firmą rekrutującą pracowników na rynek holenderski. Obecnie poszukujemy pracowników magazynu.

Miejsce pracy: Gliwice

Główne obowiązki wypełniające Twoje dni w gliwickim biurze to:
  • Przeprowadzanie bezpośrednich rozmów telefonicznych z wybranymi kandydatami
  • Przeszukiwanie baz danych
  • Selekcjonowanie i ocena przydatności kandydatów do pracy, głownie w logistyce
  • Ciągła komunikacja z holenderską firmą macierzystą
Poszukujemy osób, które:
  • Posiadają umiejętności administracyjne oraz mają doświadczenie w rekrutacji
  • Posiadają umiejętności komunikacyjne (w języku angielskim lub holenderskim)
  • Posiadają umiejętności organizacyjne
  • Prezentują wysoki poziom kultury pracy
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju z dziedziny HR
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Przyjemną atmosferę w pracy
  • Wsparcie współpracowników i przełożonego
  • Zdobycie cennego doświadczenia w stabilnej firmie
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Poznanie międzynarodowego środowiska pracy

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Want2Work Sp. z .o.o. z siedzibą w Gliwicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Informujemy, że Administratorem danych jest Want2Work Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks raz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Rekrutacji

Specjalista ds. Rekrutacji i Selekcji to osoba, która jest odpowiedzialna za planowanie i realizację procesów rekrutacji. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji i selekcji kandydatów na rożne stanowiska, czyli prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, testów psychologicznych, w tym także wszelkie działania organizacyjne związane z ...
Specjalista ds. Rekrutacji Praca Specjalista ds. Rekrutacji