Najnowsze oferty pracy

  • Inspektor

    Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu   Poznań    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    starszy specjalista (senior)  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    wymiar etatu: 1 wykształcenie: wyższe kierunki: socjologia, ekonomia, gospodarka przestrzenna, rozwój regionalny, politologia, stosunki międzynarodowe. Zakres obowiązków: przygotowanie oraz opiniowanie opisów przedmiotu zamówienia na badania i ekspertyzy; przygotowywanie oraz opiniowanie...
Zobacz więcej ofert pracy

Młodszy specjalista ds. RODO i ISO

ASTEK Polska
Warszawa
młodszy specjalista (junior)
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
916 dni temu
ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.
Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
  • Znajomość obowiązujących przepisów regulujących przetwarzanie danych osobowych,
  • Znajomość normy ISO/EIC 27001:2013 (w szczególności załącznika A.),
  • Minimum półroczne doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa informacji/ochrony danych osobowych,
  • Umiejętność pracy w rozproszonym zespole,
  • Dokładność i skrupulatność,
Mile widziane:
  • Posiadanie certyfikatu audytora wewnętrznego normy ISO/EIC 27001:2013,
  • Znajomość normy ISO 9001:2015,
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych.
Zakres obowiązków:
  • Udział w projektach w zakresu ochrony danych i bezpieczeństwa informacji,
  • Wsparcie w przygotowywaniu i wdrażaniu polityk, standardów w zakresie bezpieczeństwa informacji,
  • Wspieranie i monitorowanie audytów wewnętrznych w organizacji,
  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych oraz prowadzenie szkoleń dla pracowników z zakresu ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji,
  • Uczestnictwo w procesie zarządzania incydentami bezpieczeństwa.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Szkolenia i treningi,
  • Rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku - naszymi Klientami są najbardziej rozpoznawalne marki polskie i globalne,
  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne,
  • Dogodną lokalizację biur.
Dlaczego warto z nami pracować?

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci