Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Młodszy Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej

Aventus Group Sp. z o.o.

Białystok

30 dni temu

Aventus Group Sp. z o. o. to międzynarodowa firma z branży FinTech (Financial technology). Od ponad 7 lat świadczymy usługi finansowe w oparciu o nowoczesne narzędzia online w 12 krajach świata m.in. na Litwie, Łotwie, w Polsce, Czechach, Mołdawii, Ukrainie, Kazachstanie, Dominikanie i Wietnamie.

W chwili obecnej do naszego zespołu poszukujemy:

Miejsce pracy: Białystok
Zadania:
  • Realizacja kampanii sprzedażowych w zakresie produktów pożyczkowych
  • Aktywna sprzedaż produktów przy połączeniach wychodzących ( ciepłe bazy)
  • Realizacja wyznaczonych celów
Wymagania:
  • Znajomość obsługi komputera
  • Silna motywacja do pracy i zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów
  • Komunikatywność
  • Doświadczenie w telefonicznej sprzedaży
  • Współpracę w zespole
Oferujemy:
  • Unikalną możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowej firmy w branży FINTECH
  • Pracę na podstawie umowy o pracę w Contact Center
  • Atrakcyjny system premiowy + prowizje
  • Szerokie możliwości rozwoju
  • Stałe zajęcie, które pozwoli Ci na idealny work-life balance
  • Kompleksowe wdrożenie

Poznaj

Międzynarodowa spółka świadcząca od 2010 roku usługi finansowe online w 7 krajach świata: na Litwie, Łotwie, w Polsce, Czechach, Mołdawii, Ukrainie i Kazachstanie.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej

Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej to osoba odpowiedzialna za sprzedaż i obsługę klientów drogą telefoniczną. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: telefoniczna prezentacja oraz sprzedaż usług, realizacja ustalonego planu sprzedaży, obsługa klienta, dbanie o dobry wizerunek firmy. Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej powinien mieć ...
Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej Praca Specjalista ds. Sprzedaży Telefonicznej

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (657)
Wałbrzych (57)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (237)
Toruń (138)
Lubelskie:
Lublin (236)
Chełm (32)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (809)
Tarnów (86)
Nowy Sącz (88)
Mazowieckie:
Warszawa (1979)
Radom (176)
Płock (62)
Opolskie:
Opole (227)
Nysa (63)