Młodszy Specjalista ds. Zakupów i Procesów Logistycznych

Klient portalu Praca.pl

Złotów, Poznań

27 dni temu

Ogłoszenie numer: 3381376, z dnia 2020-06-08

Niemiecka firma z branży meblarskiej poszukuje pracownika z Poznania lub Złotowa na samodzielne stanowisko w systemie home office:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Złotów, Poznań

Opis stanowiska

  • monitorowanie stanów magazynowych
  • obsługa procesów zakupowych i wysyłkowych
  • koordynowanie przepływu towaru
  • dbanie o poprawność danych, udział w ich admnistrowaniu
  • współpraca z innymi działami firmy

Wymagania

  • wyższe wykształcenie (mile widziana logistyka, ekonomia lub pokrewne)
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • umiejętności analityczne
  • skrupulatność i zdyscyplinowanie w realizacji powierzonych zadań
  • mile widziana znajomość systemu SAP
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • dobre zarobki
  • stabilną pracę w oparciu o partnerskie warunki
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia na międzynarodowym rynku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zakupów
Specjalista ds. Zakupów to osoba odpowiedzialna za nadzór, organizację i funkcjonowanie działu zakupów, wszystko po to, aby osiągnąć maksymalną sprzedaż w podległej grupie asortymentowej. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: negocjowanie cen komponentów oraz warunków dostaw, dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami, poszukiwanie nowych dostawców w ...
Praca Specjalista ds. Zakupów