Młodszy specjalista ds. zakupów

Rehasport Clinic

Poznań - Podolany

2 dni temu

Rehasport to uznana na świecie polska klinika medyczna, jako pierwsza w kraju otrzymała najwyższy certyfikat Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej – FIFA Medical Centre of Excellence. Dzięki współpracy z FIFA Rehasport może wyznaczać kierunki rozwoju światowej medycyny sportowej. Integralną częścią medycyny sportu są badania naukowe, a dzięki nim Rehasport oferuje Pacjentom możliwość korzystania z najnowocześniejszych terapii oraz opiekę wykształconych specjalistów.


Klinika jest partnerem medycznym sześciu związków sportowych, m.in. Związku Piłki Ręcznej w Polsce czy Polskiego Związku Tenisa, a w Rehasporcie leczyli się medaliści mistrzostw świata i igrzysk olimpijskich. Lekarze i fizjoterapeuci Rehasportu od 2008 roku pomagają polskim sportowcom w każdych kolejnych igrzyskach olimpijskich.

Młodszy specjalista ds. zakupów
Miejsce pracy: Poznań - Podolany

 

Do głównych zadań należeć będą:
 • Prowadzenie gospodarki materiałowej : przygotowanie zamówień, nadzór nad ich terminową i jakościową realizacją, przyjmowanie materiałów na stan magazynowy;
 • Utrzymanie pozytywnych relacji z dostawcami;
 • Współpraca z zespołem medycznym szpitala.
Oczekujemy od Ciebie:
 • Entuzjazmu, wysokich umiejętności interpersonalnych oraz kultury osobistej;
 • Inicjatywy, dobrej organizacji pracy, dokładności;
 • Biegłej obsługi komputera;
 • Znajomości języka angielskiego;
 • Doświadczenia na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
 • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
 • Możliwość nauki i rozwoju zawodowego;
 • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, pakietu OK System/Multisport;
 • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, praca od poniedziałku do piątku).

CV wraz z listem motywacyjnym proszę kierować za pomocą przycisku:

 

 APLIKUJ TERAZ 

 

 

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Rehasport Clinic Sp. z o.o., ul. Górecka 30, 60-201 Poznań zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym i załączonym CV w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu".


Administratorem przesłanych danych osobowych zawartych w CV oraz liście motywacyjnym jest Rehasport Clinic Sp. z o.o.. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Rehasport Clinic Sp. z o. o, ul. Górecka 30, 60-201 Poznań, dostępne są na stronie https://www.rehasport.pl/o-nas/kariera

 

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Medicover Sp. z o.o.

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej.Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów.

Są nas tysiące. Tylko w Polsce zatrudniamy ponad 7 tysięcy pracowników – lekarzy, pielęgniarki, farmaceutów, fizjoterapeutów a także wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy na co dzień wspierają rozwój organizacji. Medicover to wiele biznesów oraz ogromna różnorodność stanowisk, dlatego każdy znajdzie tu dla siebie miejsce.

Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych pacjentów. Medicover to wiele spółek zajmujących się profilaktyką i szerokorozumianą ochroną zdrowia. Medicover to nie tylko centra medyczne, centra przyzakładowe, nowoczesny szpital czy sieć aptek. To również kliniki leczenia niepłodności, kliniki rehabilitacyjne, salony optyczne oraz placówki związane z opieką nad osobami starszymi. Dzięki swej różnorodności towarzyszymy naszym pacjentom na każdym etapie życia – od momentu poczęcia, aż do późnej starości.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zakupów 
Specjalista ds. Zakupów to osoba odpowiedzialna za nadzór, organizację i funkcjonowanie działu zakupów, wszystko po to, aby osiągnąć maksymalną sprzedaż w podległej grupie asortymentowej. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: negocjowanie cen komponentów oraz warunków dostaw, dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami, poszukiwanie nowych dostawców w ...
Praca Specjalista ds. Zakupów