Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Kosztami

Devire

Kraków

5 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Kraków

Nr ref.: PL41310

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

 

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Kosztami

Devire (agencja pracy tymczasowej, numer certyfikatu 3260) to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry. Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Polsce, Niemczech oraz Czechach.

Twoja przyszła Firma:

Naszym Klientem jest jedna z największych firm na świecie zajmujących się przechowywaniem danych i przyśpieszeniem pracy w Internecie. Lider sektora IT, obsługujący blisko 30% całego ruchu w Internecie.

Poszukujemy Młodszego Specjalisty ds. Zarządzania Kosztami, który będzie odpowiedzialny za przegląd i audyt faktur od dostawców, zapewnienie prawidłowego przetwarzania płatności, jak również zatwierdzanie, śledzenie i terminowe rozwiązywanie rozbieżności, problemów i sporów dotyczących faktur. Dodatkowo do zadań szukanej osoby będzie należało sporządzanie analiz i raportów oraz współpraca z innymi działami firmy.

Nasz Klient zapewnia:

 • Biuro w dogodnej lokalizacji w Krakowie
 • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 • Elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku (8/10-16/18)
 • Benefity pozapłacowe (prywatna opieka medyczna, karta sportowa)
 • Możliwość rozwoju i awansu
 • Pracę w silnej i dynamicznej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

 • Pierwsze doświadczenie w obszarze księgowości (przetwarzanie faktur, prowadzenie ksiag rachunkowych)
 • Zaawansowaną znajomość języka angielskiego (min. B2)
 • Znajomość obszaru logistycznego, łańcucha dostaw, zaopatrzeń - mile widziane
 • Bardzo dobrą znajomość MS Office (w szczególności MS Excel)
 • Skrupulatność, odpowiedzialność, umiejętność analitycznego myślenia

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.
Poznaj stanowisko: Księgowy 
Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Praca Księgowy