Młodszy Specjalista Działu Technicznego ds. OZE

4 MAX CONSULTING

Warszawa

30 dni temu

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat, preferowane kierunki: OZE, gospodarka przestrzenna, budownictwo, inżynieria środowiska, energetyka,
  • Praktyczna znajomość AutoCAD oraz MS Office, opcjonalnie programu PV*Sol lub podobnego,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Samodzielność, sumienność, dokładność,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się oraz pracy w zespole,
  • Komunikatywność.
OPIS STANOWISKA:
  • Wykonywanie weryfikacji gruntów pod elektrownie słoneczne,
  • Wykonywanie wstępnych planów zagospodarowania terenu i wizualizacji elektrowni fotowoltaicznych na gruncie oraz budynkach,
  • Wsparcie przy sporządzaniu wniosków: o wydanie decyzji środowiskowych w tym sporządzanie kart informacyjnych przedsięwzięcia, warunków zabudowy i warunków przyłączenia,
  • Sporządzanie analiz opłacalności instalacji fotowoltaicznych oraz innych wstępnych opracowań,
OFERUJEMY:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się branży energetyki słonecznej,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenie,
  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych w młodym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach Grupy Assiduus,
  • Szkolenia wewnętrzne,
  • Nowoczesne biuro w dobrej lokalizacji (Mokotów), parking dla rowerów
  • Niezbędne narzędzia pracy.