Młodszy Specjalista w Dziale Zabezpieczania Przychodów i Prewencji Nadużyć [Rekrutacja prowadzona online]

Polkomtel Sp. z o.o.

Warszawa

11 dni temu

 Jeśli masz smykałkę analityczną i informatyczną zapraszamy do pracy w Naszym Zespole!

Miejsce pracy: Warszawa
W/EWMS
Twoje Zadania:
  • Analiza cyklicznych raportów
  • Udział w projektach rozwojowych
  • Realizacji testów bilingowych
Nasze Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe / studenci ostatniego roku
  • Znajomość raportowania z baz danych za pomocą SQL
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność tworzenia i modyfikowania makr w MS Excel
  • Chęć do nauki i umiejętność samodzielnej pracy
Oferujemy:
  • Pracę w lokalizacji o doskonałym dostępie do środków komunikacji publicznej (centrum Warszawy 100m od Dworca Centralnego) i z niezapomnianym widokiem na panoramę Warszawy z wysoko usytuowanego biura
  • Pracę w największej grupie kapitałowej w kraju
  • Możliwość rozwoju swoich umiejętności analitycznych, programistycznych i narzędziowych z SQL, VB oraz umiejętności metodycznych z dziedzin zabezpieczani przychodów i prewencji nadużyć
  • Dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi
  • Zdobywanie wiedzy od praktyków oraz cenne doświadczenie
  • Pakiet benefitów (MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, oferty pracownicze)
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Polkomtel czyli Plus

Jesteśmy operatorem powstałej w 1996 roku sieci komórkowej Plus. Przez te wszystkie lata udało nam się zbudować i ugruntować silną pozycję na polskim rynku, dołączając tym samym do grona wiodących dostawców usług telekomunikacyjnych.

Nasza firma jest liderem w dziedzinie wdrażania wielu innowacyjnych rozwiązań. Oferujemy szeroki wachlarz usług telekomunikacyjnych skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zespół zaangażowanych pracowników, będących profesjonalistami w swojej branży, nastawionych na rozwój zawodowy oraz pasja, to klucz do naszego sukcesu.

Poznaj stanowisko: Analityk Finansowy
Analityk finansowy to osoba, która przygotowuje analizy finansowe oraz cykliczne raporty (tygodniowe, miesięczne), aktywnie współpracuje z menedżerami operacyjnymi i księgowością firmy oraz pomaga w projektach tworzenia budżetu rocznego i budżetów poszczególnych departamentów w firmie. Przygotowuje również analizy odchyleń od założonych planów, analizy i rozliczania projektów ...
Praca Analityk Finansowy