Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Montażysta [rekrutacja prowadzona online]

Randstad Polska Sp. z o.o.

Piła

13 dni temu

Piła

opis stanowiska

Szukasz stabilnego zatrudnienia? Posiadasz zdolności manualne? A praca stojąca nie stanowi dla Ciebie problemu? Zgłoś się do nas! Mamy dla Ciebie pracę u światowego lidera branży oświetleniowej.

oferujemy
  • stabilne zatrudnienie (pierwsze 3 miesiące umowa o pracę tymczasową - opłacane składki ZUS, płatny urlop, następnie umowa bezpośrednio z Signify),
  • komfortowe warunki pracy (brak hałasu, optymalna temperatura na hali),
  • wsparcie liderów i szkolenia wdrażające do wykonywania pracy,
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,
  • pakiet dodatków Randstad Plus w przystępnej cenie m.in. karta sportowa OK System, opieka medyczna, zniżki na zakupy online, do restauracji lub kina.
zadania
  • ręczne składanie opraw oświetleniowych,
  • klejenie i lutowanie poszczególnych podzespołów,
  • testowanie produktów,
  • pakowanie gotowych produktów.
oczekujemy
  • dyspozycyjności do pracy w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00),
  • gotowości do podjęcia długofalowej współpracy,
  • otwartości do nabywania nowych umiejętności,
  • zaangażowania w pracę zespołową,
  • doświadczenie w pracach produkcyjnych będzie dodatkowym atutem.
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Poznaj

randstad. Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. Mamy na to swoją nazwę. human forward.

Poznaj stanowisko: Monter
Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Praca Monter