Monter budowlany / wykończeniowiec

Quadrapol Frederic Robert

Mszana Dolna

3 dni temu

MONTERÓW BUDOWLANYCH, WYKOŃCZENIOWCÓW pilnie zatrudni QUADRAPOL- PRODUCENT DOMÓW DREWNIANYCH. Praca w zakładzie w Mszanie Dolnej oraz montaże zagraniczne

Miejsce pracy: Mszana Dolna
Zakres obowiązków:
  • montaż konstrukcji drewnianych
  • prace wykończeniowe
  • montaż drewnianych elewacji i boazerii
  • wykonywanie izolacji ścian i wentylacji
  • montażu drzwi i okien PCV

Wymagania:
  • minimum 1-roczne doświadczenie w pracach budowlanych
  • mile widziana umiejętność czytania prostych rysunków technicznych
  • dokładność, punktualność, chęć rozwoju
  • gotowość do wyjazdów zagranicznych

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • perspektywę długoterminowej współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie +premia za jakość i terminowość realizacji zamówień
  • wysokie wynagrodzenie za czas montaży zagranicznych
  • przyjazną i życzliwą atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez

lub kontakt telefoniczny w godzinach 9-17, nr tel. 798 268 280 . Prosimy o zamieszczenie formuły wymaganej przepisami RODO. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Monter
Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Praca Monter