Monter / Mechanik / Ślusarz

W&K Industriemontage Sp. z o.o.

Jawor

113 dni temu

Ogłoszenie numer: 2606587, z dnia 2019-08-22

W&K Industriemontage Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie 59-300 przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 177, jest międzynarodową firmą usługową, prężnie rozwijającą się w zakresie montażu przemysłowego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Stawiamy na stały rozwój i poszerzamy swoje kompetencje oraz możliwości.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Jawor

Opis stanowiska

  • montaż maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującą dokumentacją
  • optymalizacja maszyn i urządzeń pod kątem hydraulicznym, mechanicznym i pneumatycznym
  • uruchamianie gotowych maszyn i urządzeń oraz przeprowadzanie testów
  • tworzenie dokumentacji i raportowanie prac

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe przy wykonywaniu montażu
  • umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
  • brak przeciwwskazań do prac na wysokości
  • dyspozycyjność, sumienność, dokładność
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie od 7000 brutto
  • pracę w profesjonalnym i międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności – szkolenia zawodowe
  • zakwaterowanie, odzież – po stronie pracodawcy.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Monter
Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Praca Monter