Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Monter podzespołów / elektromonter
Randstad Polska Sp. z o.o.
Szczecin
15 dni temu
Szczecin

Masz doświadczenie w pracy manualnej? Chcesz pracować na jedną lub dwie zmiany?

A może posiadasz wykształcenie techniczne? Jeżeli posiadasz doświadczenie na produkcji, a także lubisz pracę precyzyjną i dokładną - mamy dla Ciebie świetną ofertę pracy!

Lokalizacja: Szczecin Dąbie

oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie Elogic na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • możliwość szybkiego zatrudnienia bezpośrednio w Elogic
  • stawkę godzinową uzależnioną od doświadczenia 20 - 26 zł brutto na godzinę
  • pracę od poniedziałku - piątku w godz. 7-15
  • (możliwe wprowadzenie dwóch zmian)
  • premia frekwencyjna 10%
  • możliwość pracy w dodatkowo płatne soboty + możliwość pracy w nadgodzinach

zadania

  • montaż elementów i podzespołów elektrycznych,
  • realizacja zamówień
  • obsługa linii produkcyjnej.

oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku ( prace manualne )
  • wiedzy z zakresu branży elektrycznej - mile widziana
  • mile widziana znajomość schematów elektrycznych
  • umiejętności czytania rysunku technicznego maszynowego

Jesteś zainteresowany/a? Wyślij SMS o treści ELEKTRYK na numer, który znajdziesz po prawej →  pod przyciskiem Zadzwoń/SMS, oddzwonimy do Ciebie lub zaaplikuj przez formularz.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Poznaj

randstad. Tutaj najważniejszy jesteś Ty. Wierzymy bowiem, że to Twój potencjał definiuje pracę, a nie odwrotnie. Mamy na to swoją nazwę. human forward.