Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Monter ślusarki aluminiowej

MBB KONSTRUKCJE ALUMINIOWO-SZKLANE

Toruń

33 dni temu

Ogłoszenie numer: 3456762, z dnia 2020-07-08

Projektowanie, produkcja i montaż ślusarki aluminiowej

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Toruń

Opis stanowiska

  • montaż fasad aluminiowych
  • montaż witryn i drzwi
  • montaż ślusarki ppoż

Wymagania

  • mile widziana znajomość rysunku technicznego
  • obsługa elektronarzędzi
  • zdolności manualne
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych oraz do pracy na wysokości

Oferujemy

  • praca w delegacji na terenie kraju (głównie Toruń, Warszawa, Polska Północna)
  • umowa o pracę
  • długotrwała współpraca
  • stawka godzinowa 15-20 netto (w zależności od doświadczenia i posiadanych umiejętności)
  • transport do oraz z miejsca pracy
  • zakwaterowanie na miejscu zapewnione przez Pracodawcę
Poznaj stanowisko: Monter
Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Praca Monter