Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Monter układów i urządzeń elektronicznych

JOTAFAN Andrzej Zagórski

Kraków

1528 dni temu

Ogłoszenie numer: 410859, z dnia 2014-03-19

Główną dziedziną działalności naszej firmy jest konstruowanie i produkcja
elektronicznych urządzeń sterowania mikroklimatem w obiektach przemysłowych i hodowlanych.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie montować oraz uruchamiać układy i urządzenia elektroniczne (lutowanie, montaż podzespołów, przygotowanie obudów, pakowanie, itp.)

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Skrupulatność, punktualność i rzetelność, uczciwość oraz lojalność wobec firmy
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami do montażu (lutownica, szczypce, itp.)
  • Chęci do ciągłego rozwoju oraz zaangażowanie w pracę

Oferujemy

  • Interesującą i stabilną pracę w firmie konstrukcyjno-produkcyjnej
  • Stabilny i określony, ale także elastyczny czas pracy (5 dni w tygodniu, 8 godzin dziennie, start od 7.00 do 8.00 - do wyboru)

Poznaj stanowisko: Monter

Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Monter Praca Monter

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (590)
Wałbrzych (38)
Legnica (52)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (155)
Toruń (94)
Lubelskie:
Lublin (105)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (799)
Tarnów (35)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1712)
Radom (61)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (20)