Monter w branży stolarki otworowej - budowlanej

Roles Rolety Markizy Józef Hiszka

Legnica

12 dni temu

Ogłoszenie numer: 3257566, z dnia 2020-03-26

Firma Roles poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Legnica

Opis stanowiska

  • Produkcja rolet
  • Serwisowanie oraz montaż rolet
  • Montaż okien, drzwi, bram garażowych
  • Komunikacja z działem handlowym

Wymagania

  • Dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B - mile widziane
  • Komunikatywność
  • Chęć do pracy w dłuższej perspektywie

Oferujemy

  • Samochód służbowy
  • Pracę od pon-pt w godz. 7-15

Miejsce pracy

  • Głogowska 57, 59-200 Legnica, Polska

Typ pracy

  • Praca na cały etat

Czas trwania zatrudnienia

  • Na czas określony

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Osoba kontaktowa: Grzegorz Budziński

Telefon: 575892000

Poznaj

Poznaj stanowisko: Monter
Monter jest wykwalifikowanym robotnikiem, zaangażowanym w montowanie maszyn i ich naprawę, osobą która posiada wiedzę techniczną, pozwalającą na kompleksową obsługę danego urządzenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmuje się montowaniem podzespołów o szczególnej złożoności, jego praca odbywa się zazwyczaj na taśmie montażowej. Monter, odznaczający się obszerną wiedzę techniczną, posiadający długi staż w danej ...
Praca Monter