Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Naczelnik wydziału

Główny Inspektorat Transportu Drogowego w Warszawie

Biała Podlaska

207 dni temu

Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Biała Podlaska
Ogłoszenie o naborze Nr 26644

Warunki pracy

Praca przy komputerze wymagająca wymuszonej pozycji ciała – powyżej 4 godzin dziennie. Narzędzia i materiały pracy: komputer, skaner, telefon, drukarka, faks. Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach w zakresie podjazdu, toalet, wind. Oświetlenie w pomieszczeniach naturalne i sztuczne. Temperatura w pomieszczeniach nie mniejsza niż 18° Celsjusza z wentylacją grawitacyjną i klimatyzacją. Zagrożenie korupcją. Krajowe lub zagraniczne wyjazdy służbowe. Praca pod presją czasu.

Zakres zadań

  • Kierowanie pracami wydziału, realizującego czynności wyjaśniające w sprawach o wykroczenia ujawnione za pomocą urządzeń rejestrujących, oraz nadzorowanie realizacji powierzonych spraw;
  • Współpraca przy tworzeniu wewnętrznych procedur i wytycznych dla pracowników wydziału poprzez przedstawianie propozycji modyfikacji istniejących procedur dotyczących wykonywanej pracy na podległych stanowiskach podając ocenę korzyści i ryzyk wynikających z zastosowania zamian;
  • Uczestniczenie w opiniowaniu projektów aktów prawnych dotyczących egzekwowania odpowiedzialności za popełnianie naruszeń dotyczących przestrzegania przepisów ruchu drogowego;
  • Nadzorowanie i koordynacja czynności związanych z weryfikacją lub uzupełnianiem danych w sprawach, w oparciu o dostępne bazy;
  • Koordynacja współpracy Wydziału z innymi komórkami organizacyjnymi GITD w zakresie prowadzonych czynności;
  • Kontrolowanie pracy w zakresie prowadzonych czynności wyjaśniających w sprawach zarejestrowanych naruszeń, także w przypadku, gdy sprawcą wykroczenia jest osoba posiadająca immunitet;
  • Wykonywanie zadań z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi wobec podległych pracowników.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 3 lata doświadczenia zawodowego doświadczenia zawodowego w pracy w sektorze administracji publicznej
  • znajomość przepisów z zakresu: - prawo o ruchu drogowym; - ustawa o transporcie drogowym; - prawo wykroczeń; - postępowania w sprawach o wykroczenia; - postępowania karnego; - ustawy o kierujących; - ochrony informacji niejawnych oraz ochrony danych osobowych;
  • umiejętność swobodnego posługiwania się aplikacjami pakietu MS Office (Word, Excel) oraz pocztą elektroniczną
  • kompetencje kierownicze: kierowanie, motywowanie, delegowanie, ocena i rozwój pracowników, rozwiązywanie konfliktów
  • kompetencje pozostałe: orientacja na klienta, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem, komunikatywność, zarządzanie stresem
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • język obcy: znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym

Poznaj stanowisko: Kierownik Wydziału

Kierownik wydziału, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za koordynowanie i współrealizowanie całokształtu procesów decyzyjnych w przestrzeni danego wydziału firmy lub instytucji. Zakres konkretnych obowiązków, przynależnych do stanowiska jest ściśle związany z charakterem branży lub sektora rynku; kierownik wydziału może zajmować się kreowaniem strategii sprzedażowej oddziału, analizować ...
Kierownik Wydziału Praca Kierownik Wydziału

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (850)
Wałbrzych (53)
Legnica (93)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (183)
Toruń (112)
Lubelskie:
Lublin (223)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (864)
Tarnów (51)
Nowy Sącz (40)
Mazowieckie:
Warszawa (2044)
Radom (164)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (157)
Nysa (62)