Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

National Key Account Manager

Apotex Polska Sp. z o.o.

Warszawa

16 dni temu

Apotex Inc. jest największym producentem leków odtwórczych w Kanadzie, a nasze preparaty są obecne w ponad 115 krajach świata. W Polsce już od ponad 20 lat z sukcesem budujemy zaufanie naszych partnerów, koncentrując się na takich obszarach terapeutycznych jak kardiologia, alergologia, urologia, CNS, neurologia, transplantologia i inne. Aktualnie zatrudniamy ponad 260 pracowników.

Obecnie, w związku z wolnym wakatem, poszukujemy Kandydatów / Kandydatek na stanowisko:

Teren pracy: cała Polska

Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/(a) za:
  • Koordynowanie działań podległych KAM
  • Szkolenie  i wsparcie KAM podczas ich pracy
  • Monitorowanie i realizowanie planów sprzedażowych
  • Monitorowanie budżetu promocyjnego
  • Budowanie, utrzymywanie i rozwój jak najlepszych relacji biznesowych z właścicielami / koordynatorami największych sieci aptecznych w kraju
  • Udział w konferencjach branżowych.
Kluczowe zadania:
  • Realizacja planów sprzedaży (zakładanych na cykl i rok) we wszystkich grupach produktowych
  • Zarządzanie wyznaczonymi KAM i  w zakresie budowy, wdrożenia oraz kontroli i oceny strategii marketingowych
  • Diagnoza potencjału biznesu oraz wspieranie KAM w realizacji planów sprzedaży, zwłaszcza poprzez współpracę z Kluczowymi Klientami Sieciowymi, a nawet Hurtowymi
  • Zarządzanie podległym zespołem poprzez regularną informację zwrotną, programy rozwojowe, narzędzia coachingowe oraz prowadzenie ocen okresowych
  • Planowanie i kontrola wydatków wspierających sprzedaż (discount, budżet marketingowy) oraz monitorowanie efektywności
  • Prowadzenie: analiz rynku, analiz sytuacji klientów, analiz sprzedaży oraz obserwacja i analiza działań firm konkurencyjnych. Przygotowywanie raportów do regularnych podsumowań i uaktualnień przełożonego
  • Terminowe i staranne sporządzanie i przesyłanie wszelkich wymaganych raportów, zestawień oraz raportowanie codziennej pracy w CRM zgodnie ze standardami raportowania menedżerów.
Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym koncernie farmaceutycznym,
  • Pracę w organizacji ze stabilną pozycją na rynku i rozpoznawalnymi markami
  • Profesjonalne szkolenia,
  • Pełną wyzwań satysfakcjonującą pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Auto służbowe klasy D,
  • Opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, możliwość dofinansowania nauki języka angielskiego
  • Duży poziom samodzielności
Zapraszamy kandydatów (-tki), którzy:
  • Są gotowi do częstych wyjazdów służbowych na terenie całej Polski (min. 4 dni w tygodniu)
  • Posiadają minimum 5-letnie doświadczenie w sprzedaży w sieciach farmaceutycznych, koniecznie doświadczenie w pracy z kontraktami rocznymi z produktami leczniczymi OTC, wyrobami medycznymi, suplementami diety, Rx INN
  • Posiadają wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne oraz potrafią budować relacje z klientami,
  • Potrafią analizować dane, ustalać priorytety oraz planować
  • Entuzjazmem i pozytywnym nastawieniem inspirują innych
  • Ukończyli studia wyższe
  • Posiadają prawo jazdy kat. B
  • Znają jęz. angielski na poziomie komunikatywnym
Zobacz Profil Pracodawcy
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Poznaj

Apotex jest niezastąpionym i zaufanym członkiem kanadyjskiego środowiska medycznego. Leki produkowane przez firmę można znaleźć w praktycznie każdej aptece i zakładzie opieki zdrowotnej w Kanadzie, a poza tym są one eksportowane do ponad 115 krajów na całym świecie. Eksport stanowi coraz istotniejszą część ogólnej wielkości sprzedaży. Apotex ma również ustaloną pozycję, między innymi, w Australii, Belgii, Czechach, Meksyku, Holandii, Nowej Zelandii, Polsce i wielu innych. Pracownicy służby zdrowia na całym świecie polegają na produktach Apotex, które charakteryzują się wysoką jakością i dobrą ceną.

Choć podstawowa działalność firmy to opracowywanie i produkcja leków generycznych, sukces Apotex umożliwił też dywersyfikację obejmującą kilka innych dziedzin powiązanych ze zdrowiem. Firmy z Grupy Apotex Pharmaceutical zajmują się prowadzeniem badań, opracowywaniem, wytwarzaniem i dystrybucją chemikaliów czystych, leków wydawanych bez recepty oraz sprzedawanych pod własną marką, a także jednorazowych wyrobów z tworzyw sztucznych stosowanych w celach leczniczych.

Poznaj stanowisko: Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager

Kierownik ds. kluczowych klientów (key account manager, skrót KAM) to osoba, która zarządza projektami i procesami, bardziej niż zespołem ludzi. Natomiast w przypadku, gdy firma ma wielu handlowców (np. branża FMCG, sektor ubezpieczeniowy), to wtedy kierownik ds. kluczowych klientów odpowiedzialny jest również za koordynację pracy pracowników. Ogólnie rzecz ujmując pracownik ten ...
Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager Praca Kierownik ds. Kluczowych Klientów - Key Account Manager

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (718)
Wałbrzych (55)
Legnica (102)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (276)
Toruń (151)
Lubelskie:
Lublin (258)
Chełm (41)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (822)
Tarnów (74)
Nowy Sącz (84)
Mazowieckie:
Warszawa (2101)
Radom (163)
Płock (98)
Opolskie:
Opole (256)
Nysa (64)