Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Nauczyciel Fizjoterapii i Masażu

Policealna Szkoła Zawodowa Centrum Nauki i Administracji w Warszawie

Warszawa

22 dni temu

Ogłoszenie numer: 4363981, z dnia 2021-03-24

Ogólnopolska sieć szkół dla dorosłych poszukuje nauczyciela do prowadzenia zajęć na kierunku technik administracji w Policealnej Szkole Zawodowej w Warszawie

Praca w systemie weekendowym/zaocznym

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Zapewnienie najwyższej jakości prowadzonych zajęć.
  • Przygotowywanie materiałów dydaktycznych na zajęcia (skrypty, prezentacje)
  • Prowadzenie zajęć w sposób efektywny i inspirujący, zmierzający do bardzo dobrego przygotowania słuchaczy.
  • nauczanie na kierunkach technik masażu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe medyczne, kierunek Fizjoterapia
  • Sumienność
  • Rzetelność

Oferujemy

  • Nabór dotyczy zatrudnienia od 11 marca 2021 roku:
  • Umowa zlecenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie 35zł. Netto za godzinę
Poznaj stanowisko: Nauczyciel
Nauczyciel to osoba, która prowadzi zajęcia dydaktyczno - wychowawcze w szkołach. Pracuje w szkołach podstawowych, gimnazjach, technikach, liceach lub szkołach wyższych. Nauczyciel akademicki nie musi posiadać wykształcenia pedagogicznego w przeciwieństwie do nauczyciela z LO czy szkoły podstawowej. Nauczyciel musi: realizować podstawowe funkcje szkoły: dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą, rzetelnie realizować zadania związane ze ...
Praca Nauczyciel