Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Nauczyciel kształcenia zintegrowanego
Academy International sp z o.o.
Warszawa - Wawer
specjalista (mid)
pełny etat / część etatu
umowa o pracę
12 dni temu

Firma ma ponad 20-letnią historię i jest jedną z najstarszych niepublicznych placówek edukacyjnych w kraju. Wysoki poziom edukacji oraz warunki pracy i nauczania nadają jej prestiżowy i międzynarodowy charakter.
Szukamy osób, dla których nauka dzieci jest pasją oraz które potrafią połączyć doświadczenie pedagogiczne ze standardami nowoczesnej edukacji.

Academy International Wawer prowadzi rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa - Wawer
Opis stanowiska:
  • opieka nad dziećmi
  • realizowanie programu dydaktycznego
  • przeprowadzanie zajęć edukacyjnych oraz realizacja programu wychowawczego szkoły
Jeśli:
  • posiadasz dyplom ukończenia wyższych studiów magisterskich
  • kwalifikacje pedagogiczne
  • jesteś osobą komunikatywną, mającą pogodne nastawienie do dzieci, rodziców i kadry
  • jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania i ambitne cele
  • masz doświadczenie w pracy z dziećmi

to oznacza, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę? Oferujemy:
    • bycie ważnym członkiem społeczności sukcesu naszej organizacji
    • możliwość rozwoju,
    • pracę w fantastycznym zespole,
    • pozytywną komunikację bez przemocy NVC
    • wsparcie, dobry onboarding
    • możliwość poszerzania horyzontów,
    • pracę z ekspertami w edukacji,
    • pracę w społeczności z misją, wartościami i jasną wizją,
    • nauczymy Cię lub będziesz liderem coachingu w nauczaniu,
    • tworzymy bazę skutecznych, innowacyjnych metod pracy z uczniami,
    • poznasz swój profil talentów oraz styl przyswajania i przekazywania wiedzy,
    • współpracujemy, rozwijamy samodzielność, odpowiedzialność oraz samorefleksję (jesteśmy z Tobą w tym procesie),
    • umowę o pracę w pełnym wymiarze,
    • prywatne ubezpieczenie zdrowotne.

Poznaj