Nauczyciel przedmiotów maturalnych - Egzaminator maturalny

FORBERG DARIUSZ BARANEK

Warszawa

9 dni temu

Ogłoszenie numer: 2669255, z dnia 2019-09-10

Prowadzimy kursy przygotowujące do matury z wszystkich przedmiotów maturalnych oraz kursy językowe.

Nauczyciel przedmiotów maturalnych - Egzaminator maturalny

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

 

Opis stanowiska

Zatrudnimy nauczycieli przedmiotów maturalnych oraz egzaminatorów maturalnych do prowadzenia kursów przygotowujących do matury z przedmiotów maturalnych takich jak: język polski, matematyka, fizyka, chemia, biologia, historia, geografia, WOS, język angielski, język niemiecki, język rosyjski. Zajęcia prowadzimy w centrum miasta w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych lub w soboty w godzinach przedpołudniowych. Oferujemy współpracę z firmą edukacyjną o uznanej marce działającej na rynku od kilkunastu lat. Dokładne terminy zajęć, ilość godzin w miesiącu oraz wysokość wynagrodzenia do ustalenia. Więcej informacji pod numerem telefonu 792-55-33-03. Zapraszamy do współpracy.

Wymagania

Co najmniej kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku nauczyciela w szkole średniej. Poszukujemy w pierwszej kolejności egzaminatorów maturalnych.

Oferujemy

Oferujemy współpracę z firmą edukacyjną o uznanej marce działającej na rynku od kilkunastu lat. Dokładne terminy zajęć, ilość godzin w miesiącu oraz wysokość wynagrodzenia do ustalenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

FORBERG DARIUSZ BARANEK

Prowadzimy kursy przygotowujące do matury z wszystkich przedmiotów maturalnych oraz kursy językowe.

Poznaj stanowisko: Nauczyciel 
Nauczyciel to osoba, która prowadzi zajęcia dydaktyczno - wychowawcze w szkołach. Pracuje w szkołach podstawowych, gimnazjach, technikach, liceach lub szkołach wyższych. Nauczyciel akademicki nie musi posiadać wykształcenia pedagogicznego w przeciwieństwie do nauczyciela z LO czy szkoły podstawowej. Nauczyciel musi: realizować podstawowe funkcje szkoły: dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą, rzetelnie realizować zadania związane ze ...
Praca Nauczyciel